Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
14. 3. 2016
Farmaceutické společnosti mají zájem o vysoce reprezentativní prostory. Vybírají si ty nejzajímavější prestižní kanceláře v těch nejlukrativnějších lokalitách. Vyžadují vysoký standard a také vybavení využívající vyspělé a inovativní technologie.

Praha – sídlo nejvýznamnějších farmaceutických společností

Již s přelomem tisíciletí se farmaceutický průmysl připojil ke klíčovým zdrojům poptávky po prestižních kancelářských prostorech v Praze. K těm nejvýznamnějším se řadí dodnes. Zatímco ostatní odvětví v průběhu uplynulých let mohla zaznamenat stagnaci, farmaceutický průmysl stále zvyšuje svůj podíl v rozsahu pronajímané plochy pražských kanceláří.

Poptávka farmaceutických firem po kvalitních kancelářských prostorech neustává. Vedle oblasti informačních a komunikačních technologií a profesionálních služeb se tak v současnosti farmaceutický průmysl řadí mezi čtyři největší hráče na trhu poptávky po komerčních pražských nemovitostech.

Boom farmaceutického průmyslu

Dle dat společnosti CBRE stačilo farmaceutickým společnostem pouhých pět let na to, aby uzavřely téměř stovku kontraktů na pronájem kancelářských prostor. Celé odvětví zažívá příznivý vývoj, to se samozřejmě odráží i na trhu nemovitostí.

Tento vývoj podporuje také snaha farmaceutických firem přesunout do Prahy většinu své působnosti. Praha je totiž nejenom politickým, společenským či kulturním centrem České republiky, ale také centrem obchodním. Odehrává se zde velká část obchodních aktivit. Pro všechny ostatní obchodní lokality je pak Praha klíčovým dopravním uzlem. Toho využívají farmaceutické společnosti, které zaměstnávají obchodní zástupce působící jak v Praze, tak po celé republice. Firmy kladou velký důraz na to, aby svým obchodníkům zajistily maximální komfort.

Je to především Praha, která může nabídnout farmaceutickým společnostem ty nejprestižnější, nejmodernější a nejdůmyslnější kancelářské prostory. Tyto prostory dokážou dokonale uspokojit všechny požadavky obchodních reprezentantů, zaměstnanců, zákazníků i partnerů.

Historické město s inovativními kancelářskými prostory

Farmaceutické společnosti mají zájem o vysoce reprezentativní prostory. Vybírají si ty nejzajímavější prestižní kanceláře v těch nejlukrativnějších lokalitách. Vyžadují vysoký standard a také vybavení využívající vyspělé a inovativní technologie. S tím souvisí i dokonale funkční pracovní prostředí, které zaručuje efektivitu práce i interní komunikace. Samozřejmostí je také vynikající dopravní dostupnost, zejména automobilem, a také dostatečný počet parkovacích míst.

Kde sídlí největší farmaceutické firmy?

Tři čtvrtiny farmaceutických firem, které uzavřely kontrakt o pronájmu kanceláří v posledních pěti letech, směřovaly na Prahu 4, Prahu 5 nebo Prahu 6. Téměř polovina z nich se stěhovala do oblasti Smíchova nebo Pankráce. Právě na Praze 4, 5 nebo 6 v současnosti najdeme ty největší farmaceutické společnosti globálního významu, které se právem řadí k lídrům svého trhu. Jde například o Novartis, Johnson & Johnson, MSD, Synlab nebo Sanofi.

Náročné požadavky farmaceutických společností splní administrativní budovy, které se nachází:

v Praze 4

v Praze 5

či v Praha 6 (všechny budovy najdete na Evropské)

Evropská patří farmaceutickým společnostem

Severozápadním směrem od centra metropole stojí kancelářský komplex Argo Alpha, který je sídlem významné farmaceutické společnosti Sanofi. Samozřejmě zde nesídlí jen Sanofi, ale celá řada jiných společností. Jednou z nich se může stát i ta vaše.

Komplex Argo Alpha se nachází na Praze 6, na Evropské ulici. Pyšní se výbornou dostupností k mezinárodnímu letišti Václava Havla a pražskému městskému okruhu. S komplexem sousedí prominentní rezidenční oblast a také přírodní rezervace Šárka. Z oken kanceláří se naskýtá úchvatný výhled do zeleného údolí.

Argo Alpha však nabízí mnohem víc. Velkoplošná podlaží, nejmodernější kancelářské plochy, využití vyspělých technologií, efektivita a funkční design vytváří dokonalé pracovní prostředí.

Na Evropské ulici na Praze 6 najdete i kanceláře Hadovka Office Park. Budova je úzce spojena s pražským okruhem a letištěm a nabízí tak skvělou dopravní dostupnost automobilem. Vedle toho je však dostupný i městskou hromadnou dopravou, leží takřka na stanici metra trasy A Dejvická.

Hadovka Office Park představuje moderní administrativní komplex dvou budov se čtyřmi vchody a parkovací kapacitou více než 400 míst. Přímo v budově se nachází špičková restaurace a kavárna. Aktivní relaxaci nabízí fitness centrum, které je také součástí komplexu.

Nejenom farmaceutické společnosti dokážou ocenit prestižní kancelářské prostory. Mohou však sloužit jako inspirace – při výběru konkrétních budov. Všechny zmiňované administrativní komplexy najdete v nabídce CBRE.