Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
15. 12. 2016
Pokud se poohlížíte po nových kancelářích, nezapomeňte zohlednit své požadavky na počet parkovacích míst. Pečlivě zvažte, kolik parkovacích míst budou potřebovat vaši zaměstnanci, zákazníci, obchodní partneři, dodavatelé apod.

Vybírejte kancelářské budovy s bezproblémovým parkováním

Představte si tu situaci. Jedete na obchodní schůzku s důležitým zákazníkem. Máte sice časovou rezervu, a tak vás zácpa v centru Prahy nechá chladným. Jste téměř na místě, jenže máte potíže s parkováním. Časová rezerva je pryč a s ní i váš klid…
Schůzka asi nebude probíhat zcela hladce, jenom kvůli tomu, že se vám nepodařilo zaparkovat. Obdobně jako Vy se bude cítit i váš dodavatel či obchodní partner, který jede k vám do firmy. Pokud se zdrží tím, že nemá kam postavit auto, může ho to vyvést z rovnováhy.

Vybírejte kanceláře s garantovanými parkovacími místy

Každý z nás si cení svůj čas. Na schůzky míváme vyhrazenou dobu. Pokud tuto dobu náš protějšek stráví hledáním parkovacího místa, těžko pak může schůzka proběhnout úspěšně. V případě, že vůbec proběhne.

Parkování v Praze je tvrdým oříškem, který ještě více tvrdne s rozšiřováním zpoplatněných parkovacích zón. Co s tím? Přestěhovat se z Prahy? To asi ne.

Praha je stěžejním business centrem pro Českou republiku, ale v mnoha případech i pro celý středoevropský, evropský či světový trh. Řešením je vybrat si kanceláře s garantovanými parkovacími místy. A takové kanceláře se dají najít napříč celou Prahou.

Parkování v Karlíně

Jednou z nejžádanějších pražských lokalit a také největším kancelářským trhem v Praze je v současnosti Karlín v Praze 8. Bývalá industriální čtvrt má své originální genius loci. Je na dohled od centra města, avšak v počtu parkovacích míst se mu centrum nemůže rovnat. I proto se v této urbanisticky unikátní oblasti v posledních letech soustředí velká část businessu a Karlín se tak stává „kancelářským srdcem Prahy“.

Nabízí moderní výstavbu odpovídající nenáročnějším požadavkům z hlediska designu, vybavení, technologií či ekologičnosti.

303 parkovacích míst v Butterfly

Karlín dnes díky obrovským investicím po povodních v roce 2002 může nabídnout více než 350 000 m2 kancelářských ploch nejvyšší možné kvality. Mezi jinými jde například o unikátní kancelářský komplex BUTTERFLY, který slibuje výjimečné architektonické řešení spočívající nejenom ve tvaru motýlích křídel, ale také důmyslném pracovním prostředí a ekologickém konceptu zajištěném certifikátem BREEAM Excellent.

BUTTERFLY nabídku kancelářských prostor doplní na konci roku 2017, a to o 23 105 m2 kancelářských ploch spolu se čtyřmi terasami o celkové rozloze 520 m2. K dispozici bude přes 300 parkovacích míst, ale také dokovací stanice pro elektromobily nebo stojany pro bicykly.

Již nyní může Karlín nabídnout i další prestižní kanceláře, například v budovách Forum Karlín, Rubín nebo Corso Karlín I, samozřejmě včetně potřebného prostoru pro parkování.

Parkování v centru města

Centrum města láká na své historické dědictví. Adresa v centru Prahy nabízí něco, co nemůže nabídnout žádná jiná adresa. Jde o prestiž, která se s centrem města nedílně pojí. To je obrovská výhoda zejména pro společnosti kladoucí důraz na důvěryhodnost.

Proto v srdci české metropole najdeme především právnické společnosti, advokátní, poradenské a další profesionální služby. Ty potřebují budovat prestižní postavení a u zákazníků vyvolávat důvěryhodnost a jistotu.

Na druhé straně můžeme v historických domech v centru Prahy najít i prázdné kanceláře. Své nájemníky si nenašly třeba kvůli nedostatku parkovacích míst.

Parkování v Palladiu zajištěno téměř vždy

Za zmínku jistě stojí obchodní centrum Palladium, které vyrostlo na místě bývalých kasáren „Jiřího z Poděbrad“. Palladium vyniká svým architektonickým konceptem, který propojuje historickou budovu kasáren s moderními prvky. Má celkovou rozlohu 115 000 m2 s 19 500 m2 prvotřídních kancelářských prostor. Pyšní se také největším podzemním parkovištěm v centru města s kapacitou 900 parkovacích míst. Přestože leží v centru města, parkování v Palladiu nebývá problémem.

Centrum však rozhodně není jedinou zajímavou lokalitou v Praze. Business vzkvétá i v dalších částech Prahy, kde probíhají také rozsáhlé developerské projekty nabízející velkorysý počet parkovacího stání.

Omezený počet parkovacích míst. Ale najdeme i výjimky

Centrum města je totiž plošně omezené, omezený je také počet parkovacích míst. Jednoduše, místa už nejsou kde brát. Kanceláře s reprezentativní adresou v centru Prahy tak nemusejí vždy disponovat dostatkem parkovacích míst.

Existují však i výjimky, například historický multifunkční objekt na Praze 1: Myslíkova 31 nabízející výbornou adresu, skvělou dopravní dostupnost, občanskou vybavenost i parkovací místa. Objekt Myslíkova 31 leží jen kousek od Karlova náměstí. Karlovo náměstí je přitom z hlediska parkování v Praze považováno za jedno z nejproblematičtějších míst.

Parkování v podzemních garážích patří také k výhodám prestižní budovy Jungmannova Plaza. Také v Praze 2 najdete budovy s parkovacími místy, například Římská 20 na Vinohradech. Všechny zmiňované budovy disponují volnými kancelářemi, které najdete v naší nabídce kanceláří.

Parkování v dalších částech Prahy

Praha nabízí různorodé možnosti v mnoha ohledech. Platí to i pro kancelářské prostory anebo parkovací stání. Samozřejmě, někde je parkování problémem, někdo ho však dokážou úspěšně řešit.

Pokud se poohlížíte po nových kancelářích, nezapomeňte tedy zohlednit své požadavky na počet parkovacích míst. Pečlivě zvažte, kolik parkovacích míst budou potřebovat vaši zaměstnanci, zákazníci, obchodní partneři, dodavatelé apod. Poté vybírejte takové budovy, které vám budou vyhovovat nejenom z hlediska dopravní dostupnosti, ale také počtu a ceny parkovacích míst. Ušetříte si tak mnoho starostí.

Další články, které vás mohou zajímat