Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
24. 11. 2016
Oproti minulým ročníkům převažuje počet designově kvalitnějších kanceláří.

Petra Lávičková

Head of Marketing & PR společnosti CBRE

CBRE Zasedačka roku 2016: o vítězství letos bojuje rekordních 37 finalistů

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku má vůbec nejvyšší počet finalistů. Počty přihlášených účastníků se za poslední roky tolik nemění, ale výrazně se mění zvyšující se standard českých kanceláří. To je důvodem, proč se do finále dostalo rekordních 37 zasedaček.
Jak popisuje Petra Lávičková, Head of Marketing & PR společnosti CBRE: „Oproti minulým ročníkům převažuje počet designově kvalitnějších kanceláří.“ 
Celkově se v letošním roce do soutěže přihlásilo 78 firem, které zastupují nejrůznější podnikatelská odvětví. Letošní ročník zaujme také různorodostí místa působení firem, které reprezentují různá města z celé České republiky.

Světoznámá architekta jako předsedkyně poroty

CBRE Zasedačka roku je prestižní soutěží, která hodnotí a oceňuje nejlepší kanceláře v České republice. Kdo rozhoduje o tom, jak vypadá nejlepší kancelář? Kvalitu soutěže a jejich výsledků garantuje odborná porota v čele s Evou Jiřičnou.

Eva Jiřičná je světově uznávanou architektkou českého původu, která dlouhodobě působí v Londýně. Vedle londýnského ateliéru s více než třicetiletou historií poskytuje komplexní služby také prostřednictvím pražského ateliéru, založeného v roce 1999. Její ateliéry zaujímají vedoucí postavení v oblasti formálních i technologických inovací. Oceňovány jsou také detailně zpracované návrhy, založené na tradičních materiálech jako je sklo, ocel a kámen. Design Evy Jiřičné přitom charakterizuje právě respekt k použitému materiálu, také lehkost a světlo.

Eva Jiřičná v odborné porotě CBRE Zasedačka roku rozhoduje spolu s Biljanou Weber, Marií Passburg, Richardem Curranem, Tomášem Jindříškem, Pavlem Mauerem a Josefem Němcem.

Kategorie a hodnotící kritéria

Odborná porota rozhoduje o umístění ve třech hlavních kategoriích: Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí. O vítězích rozhodují také osobní návštěvy členů poroty. Mezi kritéria hodnocení patří samozřejmě design, originalita, inovace, ale také praktičnost a atraktivita pracovního prostředí pro zaměstnance.

Jak říká Eva Jiřičná, předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku: „U většiny firem je zřejmý trend, že se čím dál více zaměřují při realizaci kanceláří na své zaměstnance. Je pro ně prioritou pohodlí lidí samotných, aby se jim v kancelářích, co nejlépe pracovalo. To, že se lidé v práci cítí dobře, je ten nejcennější bonus pro firmy samotné, i když musí leckdy ustoupit v otázce designu kanceláří.“

Finalisté soutěže mohou získat ocenění také v dalších kategoriích: Zdravá kancelář, Kancelář pro budoucí výzvy a Chytrá kancelář.

O vítězi kategorie Zdravá kancelář rozhoduje odborná porota České rady pro šetrné budovy. Kategorii pro budoucí výzvy zaštiťuje odborná porota společnosti Skanska. Kategorie Chytrá kancelář je zase pod dohledem odborné poroty společnosti Microsoft.

Hlasovat můžete i Vy!

Soutěž CBRE zasedačka roku dává prostor i široké veřejnosti prostřednictvím kategorie Cena veřejnosti. Hlasování se může zúčastnit kdokoliv. O Ceně veřejnosti můžete rozhodnout i Vy! Až do 31. ledna 2017 můžete hlasovat v galerii účastníků na webu hlasovaniverejnosti.kancelarsnu.cz.

Slavnostní vyhlášení vítězů CBRE zasedačka roku 2016 proběhne v únoru 2017.


STRV

A tady je 37 finalistů

2FRESH

JRD

abdoc technology

K4 - Český technologický park

Accolade

Kentico software

All In Agency

KKCG

AVAST

Logio

BlueLink International CZ

Nestlé

ComAp

Price f(x)

ČSOB

RegioHub

BIBLOO.cz

SAP

DRFG

Servisbal Obaly

Expedia

Socialsharks

FEI Czech Republic

STRV

Follow Bubble

STYLE PLUS

HALLA

TGS nástroje - stroje - technologické služby

innogy

TLC Trainings and Languages

International Study Programs

White & Case

InVision LABS Prague

Wikov MGI

JEŽ - kamenické práce

YOUNG & RUBICAM Praha

 

Západočeská univerzita v Plzni

O soutěži

Soutěž CBRE Zasedačka roku vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb. První ročník soutěže se uskutečnil v roce 2014. Během uplynulých dvou let soutěže se do ní zapojilo více než 220 společností.

Generálními partnery soutěže jsou společnosti SKANSKA, Microsoft a Němec – luxusní povrchy. Hlavními partnery jsou Steelcase, O2, Chytrá zeď a 4Works. Mezi další partnery patří Česká rada pro šetrné budovy, Unifer, Moser, LIKO-S, Löfbergs a Wallmarketing.

Více o soutěži najdete na webových stránkách www.zasedackaroku.cz.