Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
21. 11. 2016

City Tower – business s rozhledem

Přestože lze na trhu s kancelářemi najít celou řadu budov, jen málokterá může nabídnout podnikání s rozhledem. Pokud prohlásíme, že kanceláře budovy City Tower jsou umístěny až u nebe, nebudeme daleko od pravdy. City Tower je totiž jednou z nejvyšších budov České republiky a nepřehlédnutelnou dominantou Prahy, s nepřekonatelným panoramatickým výhledem.

Celých 109 metrů vysoká budova nabízí celkem 27 poschodí s prvotřídními kancelářskými prostory. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších kancelářských komplexů v Praze. Leží v jedné z nejžádanějších pražských lokalit. Skvěle tak zapadá do portfolia společnosti CBRE.

City Tower pod křídly CBRE

Jako světový lídr komerčních realitních služeb s hrdostí oznamujeme, že jsme do své správy nově přibrali právě ikonickou budovu City Tower. Smlouvu o správě budovy, zahrnující komplexní integrované služby, jsme podepsali s investiční společností REICO ČS, která obhospodařuje ČS nemovitostní fond, největší nemovitostní podílový fond v ČR a zároveň nového vlastníka budovy City Tower. Celkem se jedná o správu 42 tisíc m2 kancelářských prostor.

Rozsah služeb, které CBRE bude pro vlastníka budovy zajišťovat, blíže popisuje Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE:

Získání této transakce podtrhuje poptávku ze strany institucionálních investorů po našich komplexních integrovaných službách, které zahrnují property management, project management a exkluzivní pronájem kanceláří, které tak pomohou maximalizovat přínos a možnosti této nemovitosti“.

Podrobnosti smlouvy odhaluje i Zuzana Klabalová, Director, Asset Services Office & Industrial společnosti CBRE:

„Získání tohoto mandátu předcházela analýza potenciálu budovy a trhu Prahy 4 jako takového. Naše nabídka tak zahrnovala komplexní a optimální řešení pro klienta. CBRE již poskytuje integrované služby pro své obchodní partnery a je velmi proaktivní v oblasti pronájmu a předjednávání nájemních smluv v pražské lokalitě  Pankrác/Budějovická.“

Výjimečná ve všech směrech

Administrativní budovy rostou po celé Praze takřka jako houby po dešti. City Tower mezi tyto novodobé komplexy nepatří. Ptáte se proč? Stavba této výjimečné budovy totiž započala již v roce 1983. Původně měla sloužit jako sídlo Československého rozhlasu. Po 25 letech od zahájení stavby prošla budova radikální rekonstrukcí, na které se podílel uznávaný americký architekt Richard Meier.

Moderní proměna budovy přinesla vysoce reprezentativní kancelářské plochy odpovídající nejvyšším technickým a designovým standardům. Důraz byl kladen především na bezpečnost. Nájemcům jsou k dispozici plně vybavené kancelářské prostory pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, včetně možnosti registrace sídla společnosti. Za pozornost stojí také vstupní lobby s recepcí a kavárnou, konferenční prostory s výhledem ve 27. podlaží nebo luxusní restaurace s dechberoucím výhledem.

O výborné kondici budovy vypovídá její 96% obsazenost.

City Tower se může pochlubit také podzemními garážemi, které nabízejí stání pro téměř 800 vozů. Využití jistě najde i myčka automobilů. Rozsáhlou paletu služeb, situovaných přímo v budově, ještě doplňují bohaté služby v okolních objektech.

10 minut do centra

Velkou výhodou budovy City Tower je její poloha s přímým dopravním napojením na severojižní magistrálu. City Tower leží v těsné blízkosti stanice metra C Pankrác. V docházkové vzdálenosti má nejenom metro, ale i další zastávky MHD, stejně tak i nákupní centrum Arkády, obchody, restaurace, kavárny aj.

City Tower naplní všechny představy o lukrativních kancelářích ve výborné lokalitě. CBRE pak jako správce budovy zajistí, aby kanceláře odpovídaly přesným požadavkům konkrétních společností.