Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
21. 5. 2015

Porotu soutěže CBRE Zasedačka roku povede Eva Jiřičná

Jedna z novinek letošního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku byla odhalena. Předsedkyní poroty bude světoznámá architektka a designérka Eva Jiřičná. V porotě jí nově doplní například Taťána le Moigne z Googlu, který v loňském roce vyhrál jednu z kategorií soutěže nebo šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek.

„Pokud mohu říci ano, neřeknu ne,“ to odpověděla ke spolupráci Eva Jiřičná na otázku, proč se rozhodla vstoupit do poroty. „Jsme velmi poctěni, že se paní Eva Jiřičná stala předsedkyní poroty naší soutěže. Je bezesporu celosvětově výraznou osobností, která promítne do soutěže originální pohled,“ říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE, která je pořadatelem a organizátorem soutěže.

Eva Jiřičná žije již více než 45 let v Londýně, kde v roce 1984 založila vlastní ateliér – Eva Jiricna Architects Limited. V Praze má ateliér Al – DESIGN. Eva Jiřičná si vysloužila ocenění za osobní přístup v oblasti architektury a designu – byl jí udělen titul Královský průmyslový designer, Řád Britského impéria za design, byla zvolena členkou Královské akademie umění a uvedena do Americké síně slávy. Získala čestné doktoráty a profesury na několika univerzitách. V roce 2003 byla zvolena předsedkyní Architectural Association v Londýně.

Do druhého ročníku projektu CBRE Zasedačka roku se mohou firmy hlásit a nominovat svá inspirativní pracovní prostředí až do 30. října 2015. Vítězové budou veřejnosti známy v únoru příštího roku. Ocenění za nejlepší zasedací prostory si v roce 2014 odnesla společnost Google. „V loňském roce jsme odborné porotě dokázali, že to nejlepší pracovní prostředí musí podporovat kreativitu, inovativní myšlení a aktivní spolupráci.  Když v letošním roce přišla nabídka zasednout v porotě, která bude přihlášené firmy hodnotit, ráda jsem ji přijala. Věřím, že tato soutěž otevírá fantastickou příležitost pro další společnosti, které mohou přihlásit své prostory a prezentovat svou firemní kulturu," říká k roli porotkyně Taťána le Moigne, ředitelka Google ČR & SR.

„Jak firmy žijí”, což je motto soutěže, mohou firmy ukázat v jednotlivých kategoriích, a to Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Zdravá kancelář. Navíc mohou společnosti získat také cenu generálního partnera společnosti Skanska – Kanceláře pro budoucí výzvy.

„V rámci soutěže o nejlepší zasedačku roku máme všichni stejný cíl. Podporovat pozitivní a příjemné pracovní prostředí a ukázat veřejnosti, laické i té odborné, jak takové prostředí skutečně vypadá a co přináší firmě i lidem. Věřím, že se soutěž již stala inspirací pro mnohé společnosti, které dosud s promyšleným konceptem pracovního prostředí nepracovaly. Věříme, že to má smysl a jsem rád, že u toho může být také Forbes,“ říká Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes.

Zkušenosti z minulého ročníku hodnotí pozitivně i Pavel Maurer (Grand Restaurant), který říká:

"První ročník soutěže byl pro porotce i účastníky novou, zajímavou zkušeností. Překvapilo mne, kolik kreativity se skrývá za jmény společností či firem, u nichž bych to ani nečekal. V příští soutěži budu osobně dávat velký pozor na to, co je nejblíže mému oboru - gastronomii: Totiž - jak je při koncipování "zasedačky" myšleno na to, že kromě diskuse, prezentace či práce se tam také musí jíst (třeba i jen malé občerstvení) a také pít nápoje od kávy až po softdrinky či kvalitní vodu."

Veškeré informace o soutěži naleznete na adrese www.zasedackaroku.cz