Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
23. 4. 2015

Rok 2015 nabízí ideální podmínky pro pronájmy kanceláří

Ještě jsme nezažili, aby byla situace na trhu tak nakloněna nájemcům, jako je tomu nyní. Díky velkému objemu kancelářských ploch, dokončených i nově ve výstavbě, bude tato situace ještě několik let trvat. Sledujeme zvyšující se neobsazenost budov, která je historicky na svém maximu, a díky které jsou na trhu nejlepší podmínky pro pronájem,” říká Katarina Wojtusiak, Head of Office Agency společnosti CBRE.

Zvýhodněné cenové balíčky nabízí pronajímatelé pražských kancelářských nemovitostí a lákají tak nové nájemce do svých prostor.

Velká neobsazenost kanceláří

Standard kancelářských budov se zvyšuje a Praha nabízí druhé nejlevnější nájmy v regionu CEE. Díky dokončené výstavbě v loňském roce a nové výstavbě v roce letošním bude objem kancelářských ploch srovnatelný s předkrizovými roky.

Výhled v roce 2015

Dokončené nové výstavby kanceláří v Praze stojí za neobsazeností kancelářských prostor. Ta se letos může dostat přes 17 %. Jedná se o dlouhodobý trend, o kterém jsme psali již dříve.

Vývoj míry neobsazenosti v Praze

Zdroj: CBRE Research

Tento trend nutí pronajímatele snižovat ceny či upravovat kancelářské prostory na své náklady před nastěhováním nových nájemníku.

Hledáte kanceláře? Teď je vhodný čas

Pokud plánujete stěhování v letošním roce, věřte, že je ta nejlepší doba najít vhodné kancelářské prostory či dohodnout se s pronajímateli na lepších podmínkách.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít nejlepší prostor pro vaše podnikání. Zkuste se u nás podívat po vhodné kanceláři nebo nás kontaktujte, poradíme vám s výběrem.

Podívejte se na nejnovější neobsazené kancelářské prostory: