Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
9. 12. 2015
V životě je také důležité umět rozlišit nepotřebné a nadbytečné věci. To samé platí i u zařizování a realizaci kancelářských prostor. Musí být navrženy tak, aby byla posílena hlavní myšlenka a poslání prostoru a to, aby se lidé v kancelářích cítili dobře.

Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku

Známe 33 finalistů v soutěži Zasedačka roku 2015

Je to tady! Známe 33 finalistů soutěže Zasedačka roku 2015. Společnosti soutěží o nejvíce inspirativní kanceláře a příjemné pracovním prostředí v naší české kotlině.

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo 81 firem. Odborná porota hodnotila pracovní prostředí účastníků z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti nebo umístění.

Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Taťána le Moigne, Marie Passburg, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Petr Šimůnek vybrala 33 finalistů, kteří se utkají o vítězství ve třech různých kategoriích, mezi které patří:

  • Zasedačka roku
  • Kancelář jako DNA firmy
  • Nejatraktivnější pracovní prostředí

Tím to ale nekončí. Finalisté mohou vyhrát ještě v dalších dvou kategoriích:

  • Zdravá kancelář
  • Kanceláře pro budoucí výzvy

O vítězi v kategorii Zdravá kancelář rozhodne odborná porota České rady pro šetrné budovy a v kategorii Kancelář pro budoucí výzvy odborná porota společnosti Skanska.

Vítězové soutěže budou vybírání v souladu s hlavními kritérii a touto myšlenkou a vyhlášení všech kategorií, včetně vítěze Ceny veřejnosti, proběhne začátkem roku 2016.

Finalisté CBRE Zasedačka roku

A konečně, zde jsou finalisté, které porota vybrala.

Allen & Overy LLP

Amazon Logistic Prague

Apiary Czech Republic

BDO Tax Blue Dynamic BONTONFILM
CertiCon Česká podnikatelská pojišťovna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
e-gaming Etnetera Group eVisions Advertising
Home Credit Channel Crossings IBCSD LAB
J & T BANKA JetBrains LAMA energy
LIKO-S M + M zfp madeo ventures
MetLife Europe Limited, pobočka pro ČR MSD IT Global Innovation Center NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY
Ogilvy & Mather Paper Hub (Paralelní Polis) Parfums.cz
PRK Partners, advokátní kancelář / BDO Tax PROLICHT CZECH Skrz.cz
Socialbakers TAROS NOVA UNILEVER ČR

„Často se setkávám se současným trendem a představou, že čím více prostor přeplníme různými věcmi a rozmanitými materiály nebo barvami, bude tento prostor lepší. Ve skutečnosti je to ale naopak. Samozřejmě můžeme přemýšlet a pokusit se zrealizovat všechny naše nápady, ale také je myslím potřeba učinit důležitý následný krok a redukovat vše, co je tak říkajíc „za limitem“.

says Eva Jiřičná, Chairwoman of the CBRE Meeting Room of the Year jury

Eva Jiřičná, předsedkyně poroty soutěže CBRE Zasedačka roku

O projektu CBRE Zasedačka roku

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE, světový lídr v oblasti realitních služeb a investic. Předsedkyní poroty je světoznámá architektka a designérka Eva Jiřičná. Generálním partnerem soutěže je společnost SKANSKA, hlavní partnery jsou CISCO, Philips, Microsoft, Steelcase a Vodafone. Mezi další partnery patří Moser, Darkside a Česká rada pro šetrné budovy. Mediálně soutěž zastřešují Forbes, Hospodářské noviny, Jobs.cz, Direkt, Kancelář snů, PRIMA Living a CFO World. Více o soutěži na www.zasedackaroku.cz.