Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
26. 11. 2015
Kancelářské prostory reprezentují firmu. Přinášíme horký tip na žádané kanceláře. V těchto budovách stojí za to mít sídlo společnosti.

6 horkých tipů na sídlo vaší kanceláře

Kancelářské prostory reprezentují firmu. Vytvářejí inspirativní pracovní prostředí pro zaměstnance. Slouží k setkávání s obchodními partnery. Na jejich atraktivitě závisí spokojenost nejen těch, kteří jsou součástí firmy. Ale i návštěvníků z řad obchodních partnerů, sponzorů či účastníků školení.

Přinášíme horký tip na žádané kanceláře. V těchto budovách stojí za to mít sídlo vaší firmy.

Požadavky? Atraktivní lokalita. Ale potřeba je víc

Za atraktivní kancelářské prostory se dnes považují ty, které se nacházejí na prestižních adresách v centru města. V Praze jsou nejžádanější kanceláře v Praze 4 a Praze 8. Dalšími oblíbenými lokalitami jsou Praha 5, Praha 3 nebo Praha 1.

Kromě lokality mají nájemci spoustu dalších požadavků. Mezi ně patří dobrá dostupnost autem a hromadnou dopravou. Zázemí v podobě odpočinkových zón pro načerpání nové síly. Blízkých kvalitních restaurací s pokrmy, které zasytí, ale neuspí. Dále sportoviště, nákupní centra, školy a školky s příznivou dobou vyzvedávání dětí. To jsou velmi důležitá přání.

Dopřejte si odpočinek v zeleni

Zajímavá architektura se spoustou zeleně přispívá k většímu pracovnímu nasazení a kreativitě zaměstnanců. Čerstvý vzduch, příjemné uspořádání prostoru či relaxační zahrady chrání zdraví a duševní pohodu. Společnosti si příjemným prostředím získávají loajalitu svých pracovníků a souznění s firemními hodnotami.

Certifikované budovy jsou v kurzu

V posledních letech se zástupci českých firem hodně zajímají o to, zda budova, v níž sídlí, je ekologicky zodpovědná. S tím souvisí i nižší energetická náročnost objektů, která se pak odrazí v nákladech a daňových úlevách.

Majitelé moderních budov mají většinou některý z certifikátů, který osvědčí „zelenost“ jejich stavby. U nás je to nejčastěji LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) od U. S. Green Building Council - Americké rady ekologických staveb.

Enterprise Office Center

V nejžádanější lokalitě Praha 4 vznikla nová nepřehlédnutelná budova Enterprise Office Center. Již z dálnice Praha – Brno je zdálky vidět 40 metrů vysoký a 120 metrů dlouhý kancelářský objekt.

V samotné budově se počítá s kavárnou, kantýnou a dalšími obchody. Nezbytné služby jsou v dosahu v obchodním centru Arkády Pankrác, na oběd se dá zajít v bezprostřední blízkosti do restaurace Potrefená husa nebo Di Carlo.

Kanceláře jsou skvěle dostupné, hned vedle jsou zastávky MHD, jen 50 m je to ke stanici metra Pankrác trasy C, brzy přibude další stanice trasy D přímo před objektem.

Hlavními rysy kancelářského objektu Enterprise jsou spousty světla a zeleně, parkové nádvoří s vodní plochou, zahrady a terasy k různému využití. Enterprise je pre-certifikována prestižním certifikátem BREEAM Excellent. Celkové úspory nákladů na energie budou dosahovat až 25%.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Katarinu Wojtusiak (katarina.wojtusiak@cbre.com)

City Deco

Novou originální administrativní budovu City Deco tvoří tři spojená křídla ve tvaru písmene E s otevřenými zelenými atriovými plochami a relaxačními zónami.

Nachází se v nejvyhledávanější pražské lokalitě Pankrác v blízkosti obchodního centra Arkády Pankrác hned u stanice metra. V podzemí budovy jsou vyprojektovány garáže, v přízemí obchody.

Bezprostřední napojení na Konferenční centrum Pankrác a samooblužnou restaurací v budově City Forum zvýší komfort pro zaměstnance i návštěvníky. V budově City Deco už sídlí společnost Meridian Spa s rozsáhlou nabídkou lázeňských služeb, sportovních a relaxačních aktivit.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Adélu Kudrnáčovou (adela.kudrnacova@cbre.com)

Five! Smíchov Offices

Přímo v centru Smíchova na Praze 5 vznikl unikátní architektonický koncept v bývalé tramvajové vozovně. Při zachování původní fasády vznikla originální moderní budova s důrazem na ochranu životního prostředí, jejíž součástí je relaxační atrium se zelení.

Občerstvení a stravování je možné v okolních podnicích, např. v Potrefené huse Na Verandách nebo v restauraci The PUB Praha 5. Jednou z hlavních výhod je výborná dosažitelnost Five! Smíchov Offices, pěšky je to pár kroků od stanice metra Anděl, zastávek tramvají a autobusů, vlakového nádraží Praha - Smíchov i autobusového terminálu pro dálkové spoje. Pro návštěvníky je budova výborně dostupná i autem díky napojení na pražský okruh, jižní spojku a dálnice.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Adélu Kudrnáčovou (adela.kudrnacova@cbre.com)

Butterfly

V půvabné části Prahy 8 v Karlíně vyrůstá komplex prosklených budov se spoustou zeleně ve tvaru motýla. V okolí se nachází řada zajímavých hospůdek, pizzerií a kaváren s osobitou atmosférou, např. na nedalekém Karlínském náměstí. Mnohé z nich také jídlo rozvážejí.

Pěší, cyklistická i automobilová doprava jsou si na karlínských komunikacích zcela rovny, aniž by jedna druhou omezovala. Tramvajové linky a stanice města Křižíkova vzdálená jen 2 minuty pěší chůze jsou velkou předností komplexu Butterfly.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Jindřišku Novákovou (jindriska.novakova@cbre.com)

Jindřišská 16

Reprezentativní kanceláře se nachází na jedné z nejprestižnějších adres v centru Prahy v blízkosti Jindřišské věže nedaleko Václavského náměstí, náměstí Republiky a ulice Na Příkopech.

Kolem budovy vede několik tramvajových linek, stanice metra Můstek a Muzeum jsou vzdálené pár minut pěší chůze, stejně jako vlakové Masarykovo a Hlavní nádraží. V bezprostředním okolí jsou k dispozici vyhlášené restaurace, kavárny, obchody, hotely, banky a další služby.

Prvotřídní kanceláře s názvem Jindřišská 16 se nacházejí v historické budově z počátku 19. století i v nové části, které jsou vzájemně propojeny atriem s vertikální zahradou s více než 5 tisíci živých rostlin. Živá příroda zajišťuje 100% čerstvý vzduch.

I v samotném srdci velkoměsta se počítá s tím, že lidé běhají nebo jezdí do práce na kole. Budova je vybavena úložnými prostorami na kola se skříňkami a sprchami. Díky tomu získal objekt certifikát LEED GOLD.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Katarinu Wojtusiak (katarina.wojtusiak@cbre.com)

Jungmannova 15

V samotném srdci historického jádra Prahy se nachází objekt, který byl postaven v letech 1907 až 1910 v kombinaci stylů Art Nouveau a Art Deco. Po rozsáhlé rekonstrukci a přístavbě splňuje ty nejnáročnější požadavky.

Historická i nová část jsou vzájemně propojeny otevřenými terasami a velkými zelenými plochami. Přízemní kanceláře mají vlastní venkovní zahradu s možností pracovat v přírodě. Pro cyklisty byl vybudován zabezpečený prostor se skříňkami a sprchami.

Jungmannova 15 je rekonstruovanou budovou s certifikací LEED Platinum.

Budova je výborně dosažitelná pěšky z Václavského náměstí, Vodičkovy ulice a Národní třídy. V blízkosti se nacházejí tramvajové zastávky i všechny tři trasy metra. Uvnitř budovy jsou garáže se 67 místy pro auta. Všechny služby jako restaurace, kavárny, obchody, banky jsou vzdálené doslova jen pár kroků.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte Katarinu Wojtusiak (katarina.wojtusiak@cbre.com)

Nevybrali jste si?

Chcete pomoci s výběrem vhodných kanceláří? Kontaktujte nás, pomůžeme vám.