Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
12. 11. 2015

Hlasujte v Ceně veřejnosti CBRE Zasedačka roku pro nejlepší pracovní prostory českých firem

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastřešuje již druhý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku, která má za cíl odhalit inspirativní kancelářské prostory českého pracovního prostředí. Letos poprvé se volby může přímo účastnit také široká veřejnost. Každý má tedy možnost stát se laickým porotcem a udělit svůj hlas interiérům společností, které se do soutěže přihlásily. Hlasování bude probíhat až do 31. ledna 2015 na online portálu kancelarsnu.cz. 

says Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR, CBRE, which is the promoter and organizer of the competition.

„Letos jsme se nově rozhodli vyhlásit ve spolupráci s portálem kancelarsnu.cz cenu veřejnosti, abychom do soutěže zapojili i širokou veřejnost a rozvířili tak diskuzi nad kvalitou kancelářských prostor. Myslím, že můžeme prozradit, že kanceláře letošních účastníků jsou na opravdu vysoké úrovni a nejen veřejnost, ale i odborná porota budou mít bezesporu těžké vybrat vítěze.“

Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE.

O projektu CBRE Zasedačka roku

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE, světový lídr v oblasti realitních služeb a investic. Předsedkyní poroty je světoznámá architektka a designérka Eva Jiřičná. Generálním partnerem soutěže je společnost SKANSKA, hlavní partnery jsou CISCO, Philips, Microsoft, Steelcase a Vodafone. Mezi další partnery patří Moser, Darkside a Česká rada pro šetrné budovy. Mediálně soutěž zastřešují Forbes, Hospodářské noviny, Jobs.cz, Direkt, Kancelář snů a PRIMA Living. Více o soutěži na www.zasedackaroku.cz.

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2014). S přibližně 52 000 zaměstnanci slouží majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 370 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje strategické poradenství a realizaci prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, služby pro firmy, správu nemovitostí, oceňování nemovitostí, developerské služby, správu investic a výzkum. V České republice pracuje pro CBRE téměř 400 zaměstnanců. V České republice CBRE spravuje téměř 200 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.