Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

18. 9. 2018

Tereza Míková se ujímá pozice Senior Consultant v týmu Office Agency

Tereza Míková postupuje po dvou letech v roli konzultanta na seniorskou pozici. Svými komunikačními dovednostmi, nadšením a detailní znalostí trhu úspěšně splnila všechny předpoklady nezbytné k tomu, aby mohla zastávat roli Senior Consultant v oddělení Advisory & Transaction Services. Na novou pozici nastoupila v září 2018.

Celý článek

20. 8. 2018

Nájemné za kanceláře v Ostravě se nemění

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Ostravě, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

17. 8. 2018

Brno nabízí 50 200 metrů čtverečních volných kanceláří

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Brně, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

15. 8. 2018

Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

Celý článek

7. 8. 2018

Office Agency ve druhém kvartálu 2018 obhájilo své prvenství na trhu

Tým Office Agency má za sebou další velmi úspěšné období. Ve druhém kvartálu roku 2018 jsme zajistili pronájem 46 800 m2 kancelářské plochy a obhájili tak první příčku s podílem na trhu 46 procent. Velký podíl na tomto výsledku má dokončená transakce se společností Siemens, jež svou rozlohou téměř 24 000 m2 patří mezi jednu z nejvýznamnějších transakcí, kterou CBRE v České republice zprostředkovala.

Celý článek

2. 8. 2018

Helena Hurábová přebírá vedení Office Agency

Novou Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE se stala Helena Hurábová. Vedení týmu přebírá od Katariny Wojtusiak, která ve společnosti zůstává, ale přechází do nové role. Hurábová ve společnosti působí již 20 let a během této doby byla součástí mnoha velkých transakcí.

Celý článek

26. 7. 2018

V Praze bylo dokončeno více než 50 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor

Ve druhém čtvrtletí roku 2018 se pražský kancelářský trh rozrostl o 51 500 metrů čtverečních, a to díky dokončeným projektům Trimaran, Dynamica a Rustonka R2. Do roku 2020 by pak v Praze mělo být dokončeno dalších 312 500 m2. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

25. 7. 2018

Jiří Karas ze Siemensu: CBRE nám poskytlo mimořádně dobré služby

Předcházející čtvrtletí bylo pro tým Office Agency velice úspěšné, mimo jiné díky naší transakci se společností Siemens. Helena Hurábová a Simon Orr zprostředkovali Siemensu dlouhodobý pronájem v budovách City West, a to až do roku 2027. Jiří Karas, Head of Siemens Real Estate Czech Republic, stál na straně klienta po celou dobu jednání, a proto jsme mu položili několik otázek ohledně naší spolupráce.

Celý článek

13. 7. 2018

Rustonka: Když se skloubí účelnost, modernost, estetika a tradice

Jedinečný kancelářský komplex Rustonka charakterizuje modernost, funkčnost a důraz na ekologii a udržitelnost. Developer J&T Real Estate projekt postavil v žádané lokalitě pražského Karlína, jen 2 minuty od stanice metra Invalidovna. Rozsáhlý projekt nabízí budoucím nájemcům 38 tisíc m2 kancelářské plochy a přes 2 tisíce m2 maloobchodní plochy. Přečtěte si, proč právě Rustonka je vhodným prostorem pro vaše podnikání.

Celý článek

27. 6. 2018

TRIMARAN: šetrný k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu

Oblíbená kancelářská lokalita Pankrác hlásí nový přírůstek, budovu TRIMARAN. Název budovy vychází z půdorysu objektu, který připomíná loď. Nový projekt nabízí nejen kancelářské prostory a retailové jednotky, ale také nové konferenční centrum, které je jedinečné po architektonické stránce a využím nejmodernější techniky. Projektanti také neopoměli aspekt šetrnosti k životnímu prostředí. Jaké konkrétní kroky podnikli se dozvíte dále v článku.

Celý článek

21. 6. 2018

Dynamica: Poslední kancelářský dílek vzkříšeného brownfieldu

Developer Penta Investments stále pokračuje v oživování brownfieldu Waltrovka v pražských Jinonicích. V areálu slavné bývalé továrny Walter Motors aktuálně dokončil budovu Dynamica, která svým budoucím nájemcům nabízí stylové prostory v pěkném prostředí jen 10 minut metrem do centra. Celková pronajímatelná plocha kanceláří činí 12 616 m2 a prostory lze přizpůsobit požadavkům nájemce tak, aby odrážely jeho firemní kulturu a styl práce.

Celý článek

20. 6. 2018

Startuje jubilejní pátý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Soutěž CBRE Zasedačka roku, který hodnotí nejlepší kanceláře v České republice, zahajuje jubilejní pátý ročník. Letošní soutěž bude nejen o kancelářích ve smyslu prostoru, designu a budov, ale také se bude zabývat tématem spolupráce, v dnešní době velmi aktuální problematikou hledání nových kolegů, a zaměří se i na zdravý životní styl. Novinkou je také nová kategorie „Industrial & Logistics kancelář“, jejímž odborným garantem je projekt Art of Space. Do projektu se mohou firmy hlásit do 21. října 2018.

Celý článek

6. 6. 2018

Díky CBRE společnost Siemens zůstává v budovách City West do roku 2027

Helena Hurábová a Simon Orr z týmu Office Agency zprostředkovali dlouhodobý pronájem společnosti Siemens v pražských Stodůlkách, a to až do roku 2027. Siemens dále plánuje modernizaci svých kancelářských prostor, čímž vylepší pracovní prostředí svých zaměstnanců. Rozlohou 24 000 m2 se jedná o jednu z nejvýznamnějších kancelářských transakcí letošního jara nejen pro CBRE, ale i pro celou Českou republiku, kterou potvrzuje i fakt, že vyjednávání trvalo déle než jeden rok.

Celý článek

31. 5. 2018

Pět členů týmu Office Agency povýšeno

Duben bývá v CBRE zpravidla měsícem, ve kterém se vyhodnocují výsledky prvního kvartálu a také se oznamují povýšení našich pracovitých kolegů. V Office Agency se tato radostná novinka týkala hned pěti kolegů, bez kterých si tým už nedokážeme ani představit. Svá povýšení si zasloužili zejména díky svým zkušenostem, znalosti trhu a respektu, který získali nejen mezi svými kolegy, ale především u našich klientů.

Celý článek

25. 5. 2018

Příběhy kancelářských budov: Z bývalé strojovny a kotelny ČKD vznikly moderní kanceláře – Machine House

Přestavba původních průmyslových objektů na administrativní a kancelářské prostory je již pro současný Karlín typická. Další ukázkou jsou moderní kancelářské prostory Machine House, které vznikly rekonstrukcí původní strojovny společnosti ČKD.

Celý článek

15. 5. 2018

Office Agency tým si drží pozici jedničky na trhu

V týmu Office Agency máme hned několik důvodů k radosti. V prvním kvartálu roku 2018 se nám podařilo zajistit pronájem 13 037 m2 kancelářské plochy, díky čemuž jsme si udrželi vůdčí pozici na trhu s podílem 26 procent. Dařilo se nám v obou segmentech, a to jak v pozici zastupování nájemců, tak v pozici zastupování pronajímatelů.

Celý článek

11. 4. 2018

Příběhy kancelářských budov: Projekt Florentinum nahradil budovy bývalého Rudého Práva

Florentinum je nadčasovou stavbou a výjimečným prostorem pro obchodníky, hlásící se k dědictví evropské kulturní tradice. Administrativní devítipodlažní palác s obchodní pasáží, nádvořím a zahradou se nachází v centru Prahy mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Společnosti Penta Investments trvala stavba o celkové rozloze 126 000 m2 podlažní plochy rok a půl. Autorem je studio Cigler Marani Architects.

Celý článek

6. 4. 2018

Certifikát WELL Building Standard™

U kancelářských budov často řešíme hlavně architekturu, vybavení a technická zařízení. Občas zapomínáme na naše zdraví, psychické i fyzické. Důležité je mít zdravé zaměstnance, kteří se do kanceláří rádi vrací. Naše zdraví je to nejdůležitější, co by mělo firmy zajímat. Všichni chceme dýchat zdravější vzduch nebo pít čistější vodu.

Celý článek

28. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: FIVE - propojení historické a moderní architektury

VV roce 2017 byl dokončen developerský projekt společnosti Skanska Five. Moderní sedmipodlažní kancelářská budova o ploše zhruba 14 500 m2 poskytuje svým nájemcům architektonicky i uživatelsky unikátní zázemí, které klade důraz na ekologii garantovanou certifikací LEED Platinum. Budova vznikla v místě bývalé tramvajové vozovny v ulici Na Valentince na pražském Smíchově, v blízkosti metra Anděl. Smíchov je díky snadné dostupnosti a rozmanitým službám jedním z nejoblíbenějších současných míst pro podnikání v Praze. Autorem přestavby je architektonické studio Qarta architektura.

Celý článek

23. 3. 2018

Office Agency tým ma za sebou fantastický rok 2017

Za rok 2017 se celému týmu povedlo uzavřít 208 transakcí o celkové rozloze 139 000 m2, a potvrdili tak pozici jedničku na trhu v sektoru kancelářských budov.

Celý článek

22. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: Kanceláře a rezidence z areálu Nuselského pivovaru

Areál Nuselského pivovaru ze 17. století se změní na rezidenční a administrativní objekt. Začátkem roku 2017 zakoupila investiční skupina Penta areál bývalého Nuselského pivovaru. Prostor by měl být využit převážně pro rezidenční výstavbu, zahrnující až 400 nově vzniklých bytů.

Celý článek

2. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: Corso Karlín

Corso Karlín aneb Stavba roku 2001 v areálu bývalé továrny ČKD. Administrativní budova Corso Karlín v Křižíkově ulici je součástí ambiciózního projektu Nový Karlín, jenž zahrnuje renovace celého rozlehlého areálu bývalé továrny ČKD a získala ocenění „Best of Realty 2001" a "Stavba roku 2001".

Celý článek

1. 3. 2018

Jak dopadla soutěž CBRE Zasedačka roku 2017 o nejlepší kanceláře?

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2017 zná své vítěze. Nejvíce vítězných kanceláří sídlí v Praze 5. Vyhrála společnost SAP, která předchozí ročník vyhrál cenu veřejnosti. Přečtěte si podrobnosti z vyhlášení vítězů 2017.

Celý článek

22. 1. 2018

Wallmarketing.cz - firemní příběhy psané na stěnách

Vzhledem k tomu, že společnost CBRE disponuje nejširší nabídkou kanceláří na trhu, patří nájemníci budov CBRE mezi typické wallmarketingové zákazníky. Ať už si zařizují nové kanceláře nebo dělají fitout těch stávajících, často dojde i na proměnu bílých stěn v atraktivní komunikační nástroj a plochu pro představení jejich příběhů.

Celý článek

10. 12. 2017

V Brně roste realitní trh, kanceláře se rychle plní

Již od minulého roku významně posilujeme realitní trh na Moravě. Jsme náležitě hrdí, neboť v Brně zatím nemáme mezi mezinárodními konzultačními společnostmi v realitním sektoru konkurenci. Brněnský realitní trh roste. A my chceme být tam, kde je potenciál.

Celý článek

5. 12. 2017

CBRE Zasedačka roku 2017 oznámila finalisty

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo rekordních 94 firem. Rekordní počet 42 finalistů vybrala odborná porota v čele s Evou Jiřičnou. Letos mohou firmy vyhrát v devíti kategoriích, nově v kategorii Malá kancelář a Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT a hodnotí se ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou a studenty.

Celý článek

24. 11. 2017

Tým Offce Agency si i ve 3. čtvrtletí dokázal udržet pozici jedničky

Baví nás pomáhat našim klientům při hledání a výběru vhodných prostor pro sídlo jejich společností. Vždy pozorně nasloucháme jejich potřebám a nabízíme to nejlepší možné řešení šité na míru všem požadavkům.

Celý článek

24. 11. 2017

Spustili jsme hlasování veřejnosti

Chcete se stát součástí soutěže CBRE Zasedačka roku a podílet se na volbě vítěze v kategorii Hlasování veřejnosti? Pak neváhejte a zapojte se. Hlas můžete dát vždy pouze jeden ale za to libovolnému počtu přihlášených firem.

Celý článek

1. 11. 2017

CBRE úspěšně zastupovalo DHL Global Forwarding

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zastupovala společnost DHL Global Forwarding při prodloužení nájmu stávajících kancelářských prostor.

Celý článek

24. 9. 2017

Příběhy kancelářských budov: Rustonka

Budova Rustonka se nachází v Karlíně na Praze 8. Její dokončení se očekává začátkem roku 2018. Prostory původní strojírny Ruston & spol. nabízí kvalitní kanceláře a služby s velmi dobrou dopravní dostupností. Přečtěte si příběh kancelářské budovy.

Celý článek

19. 9. 2017

V prvním polovině roku 2017 jsme si udrželi vedoucí pozici na trhu v rámci pronájmu kancelářských prostor

Pro první polovinu roku jsme si dokázali udržet vůdčí pozici na trhu kancelářských prostor a klientům jsme pronajali celkově 53 433 m2 plochy. Máme radost, že si náš tým udržel postavení jedničky a v tomto trendu chceme pokračovat i nadále.

Celý článek

5. 9. 2017

Podívejte se, jak jsme si užili parádní letní cyklojízdu na elektrokolech

Podívejte se, jak jsme si užili parádní letní cyklojízdu na elektrokolech po pražských TOP kancelářích

Celý článek

3. 9. 2017

Příběhy kancelářských budov: A7 Office Centrum

Administrativní a obchodní komplex A7 Office centrum nahradil První měšťanský pivovar. Současný areál nabízí ve 4 objektech kombinaci kancelářských a komerčních prostor s více než 14 000 m2 užitné plochy.

Celý článek

30. 8. 2017

V rámci projektu CBRE Zasedačka roku jsme uspořádali pro partnery inspirativní večer plný skvělé zábavy

V rámci projektu CBRE Zasedačka roku jsme uspořádali pro partnery inspirativní večer plný skvělé zábavy

Celý článek

8. 8. 2017

Zveme vás na netradiční cyklojízdu po pražských TOP kancelářích

V druhé polovině srpna pořádá CBRE Zasedačka roku ve spolupráci s ekolo.cz netradiční cyklojízdu na elektrokolech spojenou s prohlídkami TOP pražských kanceláří. A bude to vážně jízda! Není třeba ani příliš šlapat do pedálů. Pokud vás akce zaujala a rádi byste se zúčastnili, napište e-mail na renata.mrazova@cbre.com, ještě máme pár volných míst.

Celý článek

27. 7. 2017

Kam se soutěž CBRE Zasedačka roku dostala za uplynulé 4 roky?

Podívejte se na inspirativní video, kde shrnujeme hlavní důvody, proč soutěž CBRE Zasedačka roku pořádáme, komu je určená a v čem tkví její úspěch.

Celý článek

20. 7. 2017

Předsedkyní poroty CBRE Zasedačky roku je opět Eva Jiřičná

Je nám ctí, že již 3. rokem je předsedkyní poroty v soutěži #CBREZasedackaroku uznávaná světová architektka Eva Jiřičná, která k letošnímu ročníku dodává: „Hodnocení je rok od roku složitější, protože firmy své pracovní prostředí opravdu zdokonalují a celý obor jde rychle dopředu. Jsem zvědavá, čím překvapí letošní účastníci.“

Celý článek

18. 7. 2017

Jak realizovat úspěšný nábor i přes nízkou míru nezaměstnanosti?

Od roku 2013 začala míra nezaměstnanosti v České republice postupně klesat z úrovně 7 %. K druhému čtvrtletí 2017 vykázala Česká republika míru nezaměstnanosti 3,3 %, tedy nejnižší v celé EU. V důsledku toho zesílila debata o dostupnosti pracovníků na trhu a objevují se otázky, zda je na trhu k dispozici dostatek lidí a co mohou společnosti udělat pro to, aby přilákaly nové zaměstnance.

Celý článek

26. 6. 2017

Evropa 2 píše o novinkách 4. ročníku CBRE Zasedačky roku

Evropa 2, mediální partner projektu CBRE Zasedačka roku, píše o 4. ročníku soutěže a novinkách, na které se letos můžete těšit. Přečtěte si, proč se do soutěže o nejlepší kanceláře v ČR zapojit a jaké jsou výzvy nového ročníku! #cbre #zasedackaroku #evropa2 #novyrocnik #architekti #studenti #hr #ukaztejaktouvaszije

Celý článek

23. 6. 2017

Nominujte vaši firmu a vyhrajte hodnotné ceny!

Chcete si užívat pohodovou jízdu na ekole od ekolo.cz, vychutnávat lahodnou kávu Nespresso a nebo mít skvělého pomocníka pro tvorbu dokumentů od Microsoft CZ? Pak nominujte vaši firmu do CBRE Zasedačky roku a soutěžte o hodnotné ceny od našich skvělých partnerů, kterým tímto děkujeme. Těšíme se na vaše nominace!

Celý článek

19. 6. 2017

Humans of Offices vypráví příběhy lidí z kanceláří inspirativních a úspěšných firem

Humans of Offices je společným projektem časopisu Forbes a CBRE Zasedačka roku. Pracovní prostředí a kanceláře jsou zejména o lidech, kteří se v nich musí cítit dobře. Sledujte zajímavé příběhy a nechte se jimi inspirovat i vy sami na humans.forbes.cz.

Celý článek

14. 6. 2017

Získat nové talenty můžeme i díky atraktivním kancelářím

Ve spolupráci s Americkou obchodní komorou jsme zorganizovali panelovou diskuzi na téma “Jak využít pracovní prostředí k získání nových talentů?”

Celý článek

25. 5. 2017

Čtvrtý ročník CBRE Zasedačka roku je tu! Ukažte, jak to u vás žije!

Projekt, který vzniknul v České republice, se úspěšně realizuje i v Rakousku, Slovensku, Polsku a Rumunsku

Celý článek

17. 5. 2017

CBRE Zasedačka roku získává mezinárodní rozměr

Soutěž CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kancelářské prostory, byla zahájena v České republice v roce 2014, odkud se rozšířila do zahraničí, a momentálně tak dosahuje mezinárodního rozměru.

Celý článek

26. 4. 2017

Kanceláře v Brně jsou žádané více než kdy jindy

Hlavní město má na českém kancelářském trhu neoblomnou vedoucí pozici. Pochopitelně. Brno, druhá nejvýznamnější destinace kancelářského trhu ČR, si však pozornost zaslouží také. Poptávka po brněnských kancelářských prostorech je nejvyšší v celé své historii. A to od roku 2014 neustále roste.

Celý článek

25. 4. 2017

Jak se pracuje v pracovní budce?

Současné technologie umožňují pracovat téměř odkudkoliv. Dle průzkumu pro společnost Microsoft jen 39 % zaměstnanců pracuje pouze ve své firemní kanceláři a 18 % v prostorách výrobního závodu.

Celý článek

24. 4. 2017

Zasedací místnost ve firmě musí být světlá, příjemná a moderně vybavená

O tom, že procházíme obdobím změn, není pochyb. Změny se samozřejmě dotýkají i pracovního života, stylu, forem práce a pracovního prostředí. Denně jsme svědky toho, jak nové nápady mění celé firmy, fungování obchodu, jak se mění obraz klasických kanceláří. Vše se děje především v rámci efektivity, konkurenceschopnosti a úspěšnosti podnikání jako takového.

Celý článek

13. 4. 2017

Rozhovor s Evou Jiřičnou

Souhlasíte s paní Jiřičnou, že kanceláře jsou stále více uvolněné? Podívejte se na rozhovor s touto významnou architektkou a poslechněte si její názor na letošní účastníky soutěže CBRE Zasedačka roku a zda vidí velké rozdíly v trendech ve světě a v ČR.

Celý článek

15. 2. 2017

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2016 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně.

Celý článek