Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

30. 10. 2019

Booking.com otevírá nové kanceláře v pražské ulici Na Příkopě

Česká kancelář Booking.com se přesunula na novou adresu Na Příkopě 14, ze které bude obsluhovat český a slovenský trh. Důvodem odchodu z původního místa v budově Havlíčkova Plaza je jednak expanze společnosti, ale také touha po designově hezčích kancelářích. Ty nové mají plochu zhruba šest set metrů čtverečních a pracovat v nich může až 40 zaměstnanců.

Celý článek

17. 10. 2019

Startuje CBRE Art of Space Awards, nová a ojedinělá soutěž v ČR v oblasti komerčních nemovitostí

CBRE Art of Space Awards je nová prestižní soutěž, která hodnotí nejlepší kancelářské, retailové a industriální projekty a volně navazuje na pět úspěšných ročníků CBRE Zasedačka roku. Předsedkyní poroty je opět Eva Jiřičná (AI-DESIGN) a dalšími porotci jsou Alexandra Tomášková (Skanska), Anna Szwed (Saint-Gobain Ecophon), Richard Curran (CBRE), Pavel Sovička (Panattoni), Jan Musil (LIKO-S), Josef Danda (Nespresso), Tomáš Jindříšek (Dark Side) a Pavel Maurer (Grand Restaurant).

Celý článek

15. 8. 2019

Office Agency udržela prvenství i ve druhém kvartálu

Týmu Office Agency se opět podařilo obhájit pozici jedničky na trhu. Za uplynulý kvartál pronajal téměř 18 tisíc metrů čtverečních a to znamená 35% podíl na trhu. V úloze, kdy jsme zastupovali pronajímatele, se nám rovněž podařilo udržet vedoucí pozici s podílem na trhu 42 %.

Celý článek

8. 8. 2019

Praha se stává evropskou metropolí coworkingu

Coworkingy a flexibilní servisované kanceláře hýbou trhem kancelářských nemovitostí a řadí se mezi významné trendy současnosti. Mezi nejpočetnější ekonomicky aktivní skupinu obyvatel již nyní patří mileniálové, tzn. lidé narození mezi léty 1974 a 2004. Tato generace stále více upřednostňuje individuální přístup, kvalitní služby a budování kontaktů, které nachází v coworkingových centrech. Ta rostou po celé České republice jako houby po dešti. Podle statistik realitně-poradenské společnosti CBRE se od roku 2017 navýšil počet pronajatých metrů čtverečních v pražských administrativních budovách za účelem coworkingu o celých 150 % (z 25 000 m2 na 65 000 m2). Podíl pronájmů coworkingových prostor na nových pronájmech kancelářských ploch vzrostl ze 2 % v roce 2017 na 10 % v polovině roku 2019.

Celý článek

24. 7. 2019

Komplex Palmovka Open Park sídlem digitální agentury KOFEIN

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovalo pronájem nových kanceláří české digitální agentuře KOFEIN. Společnost se přesune do nedávno dokončeného komplexu Palmovka Open Park v pražské Libni.

Celý článek

13. 6. 2019

Lenka Hrudíková vede novou službu CBRE pro coworking centra a flexi kanceláře

Společnost CBRE rozšířila své portfolio kancelářských služeb zaměřené na coworkingová centra a flexibilní kanceláře. Tento segment nově vede Lenka Hrudíková, která po roce působení v CBRE v kancelářském sektoru, nastavuje tuto zcela novou službu na realitním trhu.

Celý článek

28. 5. 2019

CBRE získala ocenění Office Agency of the Year CEEQA

Na šestnáctém ročníku galavečera CEEQA ve Varšavě byli vyhlášeni vítězové letošního kola soutěže CEEQA Awards oceňující úspěchy v oblasti nemovitostí. Společnost CBRE je vítězem kategorie Agent of the Year – Office Agency.

Celý článek

10. 5. 2019

CBRE Office Agency potvrzuje pozici lídra na trhu

CBRE Office Agency navázala na své úspěchy z přechozího roku a podařilo se jí udržet vedoucí pozici na trhu s podílem 34 %, což představuje 26 400 m2 pronajaté kancelářské plochy. V pozici zastupování nájemců jsme rovněž obsadili první příčku s podílem na trhu 45 %.

Celý článek

18. 3. 2019

Warhorse Studios našlo nové kanceláře v komplexu Palmovka Open Park

Office Agency zprostředkovala pronájem českému vývojářskému studiu Warhorse Studios, jež se proslavilo videohrou Kingdom Come: Deliverance, které se prodalo přes dva miliony kusů. Novou adresou studia bude nedávno dokončený komplex Palmovka Open Park v pražské Libni.

Celý článek

20. 2. 2019

Nejvýznamnější kancelářská soutěž v České republice v čele s Evou Jiřičnou CBRE Zasedačka roku 2018 vyhlásila své vítěze

Pátý jubilejní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku 2018 zná vítěze všech kategorií, kteří převzali ocenění na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v Karlíně v Praze. Vítězi devíti kategorií jsou společnosti Dentons, KOMA Modular, Škoda Auto Digilab, Black n' Arch, Arval, Trask solutions, Nano Energies, Kurz architects za návrh kanceláří SinnerSchrader a Livesport. Mezi vítězi je jeden reprezentant z regionu, a to KOMA Modular z Vizovic, budova, která je bývalým českým pavilonem EXPO 2015, ostatní vítězové jsou z Prahy.

Celý článek

7. 2. 2019

Office Agency obhájila pozici jedničky na trhu i v roce 2018

Office Agency má za sebou skvělý rok. Tým navázal na svou práci z předchozího roku a díky uzavření 171 transakcí v rozsahu více než 138 tisíc metrů čtverečních pronajaté plochy zůstává jeho pozice jedničky na trhu nadále neohrožena. Podíl na tomto fantastickém výsledku nesou dokončené transakce se společnostmi Siemens, Strabag nebo Edwards Lifesciences.

Celý článek

17. 1. 2019

Pátá jubilejní CBRE Zasedačka roku má rekordní počet účastníků

Do soutěže se přihlásilo rekordních 101 společností, z nichž odborné poroty, jednotlivých kategorií vybraly 44 finalistů. Mezi finalisty se dostaly také společnosti, kterým s designem nebo project managementem kanceláří pomáhal náš tým Building Consultancy. A jestli se dočkají Accenture Services, KPMG, Verizon, Veeam Software nebo Johnson & Johnson jedné z cen od firmy Rückl od designera Ronyho Plesla nebo Bomma od designera Oty Svobody, se dozvíte v únoru.

Celý článek

14. 1. 2019

Sanofi zůstávají a ČSA se rozšiřují v budově Argo Alpha

Oba nájemci tím obsadili budovu téměř ze 70 % její plochy, což je více než 7 000 m2 a 169 parkovacích míst

Celý článek

6. 12. 2018

CIJ Awards: Office Agency je nejlepší makléřský tým v kategorii kancelářských prostor

Minulý týden proběhlo vyhlášení letošních CIJ Awards Czech Republic. Tým CBRE Advisory & Transaction – Office získal ocenění v kategorii Best Office Power Broker Team a projekt renovace prostor Obchodního centra Letňany byl oceněn v kategorii Best Refurbishment.

Celý článek

27. 11. 2018

Pomohli jsme najít nové kanceláře pro rozrůstající se tým společnosti MultiSport v budově Pankrác House

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services - Office, pomohla firmě MultiSport Benefit nalézt nové kanceláře. Tvůrce populární karty MultiSport bude nově sídlit v budově Pankrác House, která patří do rodiny nejmodernějších kancelářských budov myhive.

Celý článek

21. 11. 2018

PropTech konference Friendly Buildings aneb Jak na inovace v pracovním prostředí

Jaká je budoucnost kancelářských prostor nebo jak to udělat, aby se zaměstnanci cítili v práci lépe? Tyto a mnohé další otázky řešila historicky první PropTech konference, která se uskutečnila 1. listopadu v holešovické La Fabrice. Nemohli zde chybět přední vývojáři, architekti a odborníci z různých příbuzných oborů, ale ani ti, kteří sami v kancelářích pracují a zajímají se o nejnovější trendy. Přinášíme vám ochutnávku toho nejzajímavějšího, co na konferenci zaznělo.

Celý článek

8. 11. 2018

Hledáte nové kanceláře? Nechte si poradit odbornými konzultanty v oblasti realit

Kanceláře lze hledat pohodlně s mobilem v ruce třeba při posezení u stolku v kavárně. Obvyklým způsobem je prozkoumání realitních portálů, popř. také webů realitních kanceláří. Jak se ale v množství nabídek zorientovat? Nejjednodušší způsob je obrátit se na specializované realitní společnosti, které se zabývají jen segmentem kancelářských nemovitostí a v návaznosti na to nabízejí velmi kvalitní poradenství, včetně aktuálních informací o kancelářském trhu. Lze buď kontaktovat přímo specializované realitní poradce, či vyhledat zprostředkovatele, který vám vhodného poradce doporučí.

Celý článek

1. 11. 2018

Ve třetím kvartálu Office Agency potvrdilo pozici jedničky na trhu

Okurková sezóna tým Office Agency ve třetím kvartálu rozhodně netrápila. Týmu se podařilo udržet si první příčku s podílem na trhu 39 %. Celkem 21 klientů se může těšit z nových kancelářských prostor a 25 klientů se buď rozhodlo expandovat nebo ve spolupráci s námi přejednali podmínky svých stávajících nájemních smluv. Velmi nás těší, že našim klientům můžeme být partnerem a pomoci jim v hledání těch správných prostor pro jejich firmy.

Celý článek

29. 10. 2018

Praha se rozrostla o tři nové kancelářské projekty

Ve třetím čtvrtletí letošního roku byly v Praze dokončeny tři nové kancelářské projekty o celkové rozloze 38 200 m2. Nové nájemce přivítají budovy Palmovka Open Park, AFI Vokovice nebo nové sídlo firmy Eurovia. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

25. 10. 2018

CBRE zprostředkovala pronájem kanceláří Yves Rocher v nově otevírané budově ELEMENT na pražské Pankráci

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services - Office, získala pro dokončovanou budovu Element na pražské Pankráci nového nájemníka. Česká pobočka světové kosmetické společnosti Yves Rocher si nové kanceláře vybrala s ohledem na zelené prostředí budovy a ekologický certifikát LEED na nějž budova Element aspiruje.

Celý článek

24. 10. 2018

Potkejte se se CBRE na první české PropTech konferenci Friendly Buildings

Moderní kanceláře by měly být nejen smart, ale také přátelské. Každá inovace by měla být poměřována především skutečným přínosem pro lidi, kteří v budovách tráví až 90 % svého času. To je hlavní motto odborné konference Friendly Buildings, která 1. listopadu v Praze představí nejnovější trendy z oblasti PropTechu, tedy digitální technologie a řešení pro moderní budovy (PropTech = Property + Technology), a CBRE bude u toho.

Celý článek

21. 10. 2018

Jan Lovětínský z REICO: Office Agency je velmi silná

City Tower a Qubix. Dvě kancelářské budovy, které CBRE spravuje, patří do realitního portfolia REICO investiční společnosti České spořitelny. S Janem Lovětínským, Head of Reico Asset Management – Commercial, jsme hovořili o jeho spokojenosti se službami, které CBRE poskytuje a vůbec o tom, jak se s námi spolupracuje.

Celý článek

18. 9. 2018

Tereza Míková se ujímá pozice Senior Consultant v týmu Office Agency

Tereza Míková postupuje po dvou letech v roli konzultanta na seniorskou pozici. Svými komunikačními dovednostmi, nadšením a detailní znalostí trhu úspěšně splnila všechny předpoklady nezbytné k tomu, aby mohla zastávat roli Senior Consultant v oddělení Advisory & Transaction Services. Na novou pozici nastoupila v září 2018.

Celý článek

20. 8. 2018

Nájemné za kanceláře v Ostravě se nemění

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Ostravě, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

17. 8. 2018

Brno nabízí 50 200 metrů čtverečních volných kanceláří

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Brně, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

15. 8. 2018

Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

Celý článek

7. 8. 2018

Office Agency ve druhém kvartálu 2018 obhájilo své prvenství na trhu

Tým Office Agency má za sebou další velmi úspěšné období. Ve druhém kvartálu roku 2018 jsme zajistili pronájem 46 800 m2 kancelářské plochy a obhájili tak první příčku s podílem na trhu 46 procent. Velký podíl na tomto výsledku má dokončená transakce se společností Siemens, jež svou rozlohou téměř 24 000 m2 patří mezi jednu z nejvýznamnějších transakcí, kterou CBRE v České republice zprostředkovala.

Celý článek

2. 8. 2018

Helena Hurábová přebírá vedení Office Agency

Novou Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE se stala Helena Hurábová. Vedení týmu přebírá od Katariny Wojtusiak, která ve společnosti zůstává, ale přechází do nové role. Hurábová ve společnosti působí již 20 let a během této doby byla součástí mnoha velkých transakcí.

Celý článek

26. 7. 2018

V Praze bylo dokončeno více než 50 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor

Ve druhém čtvrtletí roku 2018 se pražský kancelářský trh rozrostl o 51 500 metrů čtverečních, a to díky dokončeným projektům Trimaran, Dynamica a Rustonka R2. Do roku 2020 by pak v Praze mělo být dokončeno dalších 312 500 m2. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

25. 7. 2018

Jiří Karas ze Siemensu: CBRE nám poskytlo mimořádně dobré služby

Předcházející čtvrtletí bylo pro tým Office Agency velice úspěšné, mimo jiné díky naší transakci se společností Siemens. Helena Hurábová a Simon Orr zprostředkovali Siemensu dlouhodobý pronájem v budovách City West, a to až do roku 2027. Jiří Karas, Head of Siemens Real Estate Czech Republic, stál na straně klienta po celou dobu jednání, a proto jsme mu položili několik otázek ohledně naší spolupráce.

Celý článek

13. 7. 2018

Rustonka: Když se skloubí účelnost, modernost, estetika a tradice

Jedinečný kancelářský komplex Rustonka charakterizuje modernost, funkčnost a důraz na ekologii a udržitelnost. Developer J&T Real Estate projekt postavil v žádané lokalitě pražského Karlína, jen 2 minuty od stanice metra Invalidovna. Rozsáhlý projekt nabízí budoucím nájemcům 38 tisíc m2 kancelářské plochy a přes 2 tisíce m2 maloobchodní plochy. Přečtěte si, proč právě Rustonka je vhodným prostorem pro vaše podnikání.

Celý článek

27. 6. 2018

TRIMARAN: šetrný k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu

Oblíbená kancelářská lokalita Pankrác hlásí nový přírůstek, budovu TRIMARAN. Název budovy vychází z půdorysu objektu, který připomíná loď. Nový projekt nabízí nejen kancelářské prostory a retailové jednotky, ale také nové konferenční centrum, které je jedinečné po architektonické stránce a využím nejmodernější techniky. Projektanti také neopoměli aspekt šetrnosti k životnímu prostředí. Jaké konkrétní kroky podnikli se dozvíte dále v článku.

Celý článek

21. 6. 2018

Dynamica: Poslední kancelářský dílek vzkříšeného brownfieldu

Developer Penta Investments stále pokračuje v oživování brownfieldu Waltrovka v pražských Jinonicích. V areálu slavné bývalé továrny Walter Motors aktuálně dokončil budovu Dynamica, která svým budoucím nájemcům nabízí stylové prostory v pěkném prostředí jen 10 minut metrem do centra. Celková pronajímatelná plocha kanceláří činí 12 616 m2 a prostory lze přizpůsobit požadavkům nájemce tak, aby odrážely jeho firemní kulturu a styl práce.

Celý článek

20. 6. 2018

Startuje jubilejní pátý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Soutěž CBRE Zasedačka roku, který hodnotí nejlepší kanceláře v České republice, zahajuje jubilejní pátý ročník. Letošní soutěž bude nejen o kancelářích ve smyslu prostoru, designu a budov, ale také se bude zabývat tématem spolupráce, v dnešní době velmi aktuální problematikou hledání nových kolegů, a zaměří se i na zdravý životní styl. Novinkou je také nová kategorie „Industrial & Logistics kancelář“, jejímž odborným garantem je projekt Art of Space. Do projektu se mohou firmy hlásit do 21. října 2018.

Celý článek

6. 6. 2018

Díky CBRE společnost Siemens zůstává v budovách City West do roku 2027

Helena Hurábová a Simon Orr z týmu Office Agency zprostředkovali dlouhodobý pronájem společnosti Siemens v pražských Stodůlkách, a to až do roku 2027. Siemens dále plánuje modernizaci svých kancelářských prostor, čímž vylepší pracovní prostředí svých zaměstnanců. Rozlohou 23 200 m2 se jedná o jednu z nejvýznamnějších kancelářských transakcí letošního jara nejen pro CBRE, ale i pro celou Českou republiku, kterou potvrzuje i fakt, že vyjednávání trvalo déle než jeden rok.

Celý článek

31. 5. 2018

Pět členů týmu Office Agency povýšeno

Duben bývá v CBRE zpravidla měsícem, ve kterém se vyhodnocují výsledky prvního kvartálu a také se oznamují povýšení našich pracovitých kolegů. V Office Agency se tato radostná novinka týkala hned pěti kolegů, bez kterých si tým už nedokážeme ani představit. Svá povýšení si zasloužili zejména díky svým zkušenostem, znalosti trhu a respektu, který získali nejen mezi svými kolegy, ale především u našich klientů.

Celý článek

25. 5. 2018

Příběhy kancelářských budov: Z bývalé strojovny a kotelny ČKD vznikly moderní kanceláře – Machine House

Přestavba původních průmyslových objektů na administrativní a kancelářské prostory je již pro současný Karlín typická. Další ukázkou jsou moderní kancelářské prostory Machine House, které vznikly rekonstrukcí původní strojovny společnosti ČKD.

Celý článek

15. 5. 2018

Office Agency tým si drží pozici jedničky na trhu

V týmu Office Agency máme hned několik důvodů k radosti. V prvním kvartálu roku 2018 se nám podařilo zajistit pronájem 13 037 m2 kancelářské plochy, díky čemuž jsme si udrželi vůdčí pozici na trhu s podílem 26 procent. Dařilo se nám v obou segmentech, a to jak v pozici zastupování nájemců, tak v pozici zastupování pronajímatelů.

Celý článek

11. 4. 2018

Příběhy kancelářských budov: Projekt Florentinum nahradil budovy bývalého Rudého Práva

Florentinum je nadčasovou stavbou a výjimečným prostorem pro obchodníky, hlásící se k dědictví evropské kulturní tradice. Administrativní devítipodlažní palác s obchodní pasáží, nádvořím a zahradou se nachází v centru Prahy mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Společnosti Penta Investments trvala stavba o celkové rozloze 126 000 m2 podlažní plochy rok a půl. Autorem je studio Cigler Marani Architects.

Celý článek

6. 4. 2018

Certifikát WELL Building Standard™

U kancelářských budov často řešíme hlavně architekturu, vybavení a technická zařízení. Občas zapomínáme na naše zdraví, psychické i fyzické. Důležité je mít zdravé zaměstnance, kteří se do kanceláří rádi vrací. Naše zdraví je to nejdůležitější, co by mělo firmy zajímat. Všichni chceme dýchat zdravější vzduch nebo pít čistější vodu.

Celý článek

28. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: FIVE - propojení historické a moderní architektury

VV roce 2017 byl dokončen developerský projekt společnosti Skanska Five. Moderní sedmipodlažní kancelářská budova o ploše zhruba 14 500 m2 poskytuje svým nájemcům architektonicky i uživatelsky unikátní zázemí, které klade důraz na ekologii garantovanou certifikací LEED Platinum. Budova vznikla v místě bývalé tramvajové vozovny v ulici Na Valentince na pražském Smíchově, v blízkosti metra Anděl. Smíchov je díky snadné dostupnosti a rozmanitým službám jedním z nejoblíbenějších současných míst pro podnikání v Praze. Autorem přestavby je architektonické studio Qarta architektura.

Celý článek

23. 3. 2018

Office Agency tým ma za sebou fantastický rok 2017

Za rok 2017 se celému týmu povedlo uzavřít 208 transakcí o celkové rozloze 139 000 m2, a potvrdili tak pozici jedničku na trhu v sektoru kancelářských budov.

Celý článek

22. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: Kanceláře a rezidence z areálu Nuselského pivovaru

Areál Nuselského pivovaru ze 17. století se změní na rezidenční a administrativní objekt. Začátkem roku 2017 zakoupila investiční skupina Penta areál bývalého Nuselského pivovaru. Prostor by měl být využit převážně pro rezidenční výstavbu, zahrnující až 400 nově vzniklých bytů.

Celý článek

2. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: Corso Karlín

Corso Karlín aneb Stavba roku 2001 v areálu bývalé továrny ČKD. Administrativní budova Corso Karlín v Křižíkově ulici je součástí ambiciózního projektu Nový Karlín, jenž zahrnuje renovace celého rozlehlého areálu bývalé továrny ČKD a získala ocenění „Best of Realty 2001" a "Stavba roku 2001".

Celý článek

1. 3. 2018

Jak dopadla soutěž CBRE Zasedačka roku 2017 o nejlepší kanceláře?

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2017 zná své vítěze. Nejvíce vítězných kanceláří sídlí v Praze 5. Vyhrála společnost SAP, která předchozí ročník vyhrál cenu veřejnosti. Přečtěte si podrobnosti z vyhlášení vítězů 2017.

Celý článek

22. 1. 2018

Wallmarketing.cz - firemní příběhy psané na stěnách

Vzhledem k tomu, že společnost CBRE disponuje nejširší nabídkou kanceláří na trhu, patří nájemníci budov CBRE mezi typické wallmarketingové zákazníky. Ať už si zařizují nové kanceláře nebo dělají fitout těch stávajících, často dojde i na proměnu bílých stěn v atraktivní komunikační nástroj a plochu pro představení jejich příběhů.

Celý článek

10. 12. 2017

V Brně roste realitní trh, kanceláře se rychle plní

Již od minulého roku významně posilujeme realitní trh na Moravě. Jsme náležitě hrdí, neboť v Brně zatím nemáme mezi mezinárodními konzultačními společnostmi v realitním sektoru konkurenci. Brněnský realitní trh roste. A my chceme být tam, kde je potenciál.

Celý článek

5. 12. 2017

CBRE Zasedačka roku 2017 oznámila finalisty

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo rekordních 94 firem. Rekordní počet 42 finalistů vybrala odborná porota v čele s Evou Jiřičnou. Letos mohou firmy vyhrát v devíti kategoriích, nově v kategorii Malá kancelář a Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT a hodnotí se ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou a studenty.

Celý článek

24. 11. 2017

Tým Offce Agency si i ve 3. čtvrtletí dokázal udržet pozici jedničky

Baví nás pomáhat našim klientům při hledání a výběru vhodných prostor pro sídlo jejich společností. Vždy pozorně nasloucháme jejich potřebám a nabízíme to nejlepší možné řešení šité na míru všem požadavkům.

Celý článek

24. 11. 2017

Spustili jsme hlasování veřejnosti

Chcete se stát součástí soutěže CBRE Zasedačka roku a podílet se na volbě vítěze v kategorii Hlasování veřejnosti? Pak neváhejte a zapojte se. Hlas můžete dát vždy pouze jeden ale za to libovolnému počtu přihlášených firem.

Celý článek