Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám
Pronájem velkoryse pojaté vily uzpůsobené pro firemní sídlo kombinované s bydlením. Nemovitost byla doposud úspěšně pronajímána americké a ruské firemní klientele a poskytuje nadstandartní kancelářské i bytové zázemí.

Cihelná vila má v přízemí prostornou garáž pro 4 vozy (vjezd po rovině), další parkování je na ulici (vlastní pozemek). Vedle garáže je prostorná vstupní hala s recepcí. V přízemí, které je řešeno jako "welcome" patro jsou dále technická místnost, pánské i dámské toalety s vanou i sprchovým koutem, kotelna, prosklená jednací místnost -showroom, kanceláře, archiv a nechybí sauna. Pro další trojici podlaží je možný flexibilní způsob využití pro bydlení či pro firemní kancelářský provoz (každé patro může být samostatnou bytovou jednotkou s vlastním vstupem). Nechybí přitom prosklené stěny, které umocňují krásný výhled z vily.

Dům je vybaven počítačovými rozvody včetně přijímací parabolické antény, bezpečnostním systémem reagujícím na pohyb a napojeným na pult centrální ochrany, domácím telefonem, dálkovým otevíráním branek, centrálním vysavačem, rozvodem televizního signálu, pohybovými čidly na zhášení venkovního osvětlení a klimatizační jednotkou. Vytápění je v kombinaci podlahového (keramické dlažby) a radiátorového topení, zdrojem jsou dva kaskádově uspořádaní plynové kotle Junkers. Dům je opatřen masivními dřevěnými eurookny a vakuovanými ohybnými reflexními dvojskly ve fasádě. Ve vile je možno dostavět krb a na části terasy 1. nadzemního podlaží zimní zahradu.

Majitel je vstřícný ke změnám a úpravám nemovitosti a nabízí dle přání dostavbu zimní zahrady na terase 1. NP. Kolem vily se rozprostírá udržovaná zahrada o výměře 400 m2 s možností pořádání zahradních slavností s grilováním. Údržbu zahrady nabízí zajišťovat majitel. Dále majitel nabízí dostavbu sauny a vnitřního i venkovního krbu.

Mirovická 1817/9, Praha 8 (Mapa) K dispozici IHNED
Krásný výhled na celou metropoli, včetně Pražského hradu a Vyšehradu Terasa a velká zahrada vhodné pro firemní akce Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 584 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
n/a 580 m² IHNED 9.94 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.