Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Moderní a reprezetativní kanceláře v Metronom Business Centre

Metronom Business Centre je velmi moderní, reprezentativní, rozsáhlý projekt v celkové rozloze 35 000 m2 včetně téměř 32 000 m2 užitné kancelářské plochy.

Projekt se skládá ze tří propojených křídel. Každé křídlo má svou vlastní recepci a umožňuje tím svým nájemcům kombinovat podlaží svisle anebo vodorovně až do velikosti 4 500 m2.

Horní patra nabízejí terasy.

Kanceláře v Nových Butovicích

Metronom je umístěn v srdci dobře zavedené a populární lokality Prahy 5 – Nové Butovice/Stodůlky, kterou si mnoho mezinárodních firem vybralo za své sídlo, aby přitahovaly větší pracovní sílu, měly skvělou dostupnost autem a polohu v těsné blízkosti letiště.

Tato lokalita nabízí širokou škálu služeb a občanskou vybavenost, včetně projektu samotného, ale také například nákupní centrum Galerie Butovice s mnoha obchody, restauracemi, posilovnou, dětskou školkou a další.

Poloha přímo u metra Nové Butovice

Jednou z hlavních výhod tohoto projektu je umístění přímo u stanice metra (a autobusu) Nové Butovice (trasa B), která zaručuje výborné spojení městskou hromadnou dopravou.

V těsné blízkosti je také dálnice D5 stejně jako Pražský silniční okruh. Projekt se nachází v těsné blízkosti letiště Václava Havla.

Další kanceláře v ulici Bucharova

Jestli vás nezaujal komerční objekt Metronom Business Center, podívejte se, jaké další kanceláře nabízíme v ulici Bucharova.

Bucharova 11, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Nový projekt v lokalitě Nových Butovic Nabízí velkou kapacitu na jednom patře a umístění budovy přímo u metra Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 250 m²
Odeslat PDF na e-mail

Maloobchodní prostory

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Přízemí 104 m² IHNED 22.00 EUR / m² / měsíc
Přízemí 23 m² IHNED 22.00 EUR / m² / měsíc
Přízemí 66 m² IHNED 22.00 EUR / m² / měsíc
Přízemí 29 m² IHNED 22.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.