Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám


Main Point Pankrac: vize excelovat. 

Main Point Pankrác nabízí přibližně 24 800 m2 prémiových kancelářských a obchodních prostor, které jsou zcela flexibilní v realizaci požadavku nájemce buď na samostatné kanceláře, tak na otevřený prostor - openspace. Budova nabídka kavárnu, zasedací a konferenční místnosti. Samozřejmostí jsou pak skladové prostory, úložiště kol a to včetně sprch. V přízemí jsou pak umístěny maloobchodní prostory, které nabídnou veškeré pohodlí nejenom nájemcům budovy. Projekt je zasazen do dynamicky se rozvíjejícího městského prostoru.

V těsné blízkosti projektu se bude nacházet i residenční čtvrť a 4 hvězdičkový hotel a v podstatě za rohem se nachází prémiový shopping mall. V Projekt výborně umíštěn na křižovatkách všech důležitých tahů - snadno se dostanete na letiště a dále po tom i na D5, D1 je dostupná během několika málo minut a po jižní spojce se jednoduše dostanete na východ a na sever. Co se týče hromadné dopravy - zastávka metra je dostupná do dvou minut pěší chůzí a do tří minut jsou dostupné zástávky pražských autobusů.

Milevská 2095/5, Praha 4 (Mapa) K dispozici IHNED
Efektivně využitelný design budovy, šetrný k životnímu prostředí Budova nabízí spoustu denního světla a vysoký standard kanceláří s důrazem na vytvoření příjemného pracovního prostředí Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 550 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Sublease 7. patro 550 m² IHNED 17.00-17.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.