Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Lazarská Office Center se nachází v samém centru města na rozhraní Prahy 1 a 2 s návazností na obchodní zónu Václavského náměstí a taktéž na administrativní oblast Karlova náměstí. Trojúhelníkový komplex budov se vyznačuje příjemnou atmosférou s upraveným nádvořím uprostřed, kde mohou návštěvníci posedět a využít služeb kavárny. V rámci objektu je k dispozici správa nemovitosti, jež zde přímo sídlí. K dispozici je dostatek míst v garážích.

Před objektem je zastávka tramvají. Václavské náměstí (stanice metra Můstek –trasa A a B) a Karlovo náměstí (stanice metra Karlovo náměstí –trasa B) jsou vzdáleny 3-5 minut. Od objektu je přímé napojení na magistrálu a dálniční síť.

Kancelářské prostory jsou světlé a reprezentativní. Většina se dá flexibilně upravit dle přání nájemců. Prostory jsou klimatizovány s otevíratelnými okny. Datové zásuvky s možností připojení k optickému kabelu jsou podél stěn. Prostory v horních patrech mají krásné prostorné terasy s ojedinělým výhledem na historické centrum.

Lazarská 13/8, Praha 2 (Mapa) K dispozici IHNED
Centrální poloha mezi Václavským a Karlovým náměstím Reprezentativní kanceláře v komplexu s restaurací, garáží a obchody Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 103 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
- Mezipatro 169 m² IHNED 12.38 EUR / m² / měsíc
- 4. patro 203 m² IHNED 12.38 EUR / m² / měsíc
- 4. patro 188 m² IHNED 12.38 EUR / m² / měsíc
- 4. patro 243 m² IHNED 12.38 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.