Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Perfektní prostory pro e-shop ( sklady i kanceláře v jednom objektu) prostory pro farmaceutické firmy, pro firmy zabývající se drogistickým zbožím, kosmetikou, textilem, medii, a podobným zbožím.

Nově rekonstruovaný multifunkční objekt (kanceláře 225 m2, 250 m2, distribuční sklad 700 m2 (2 x 466, 1 x 233) v blízkosti D5 v krásné a klidné lokalitě starých Stodůlek, jen 5 min od stanice metra B - Stodůlky.

Objekt se nachází ve staré zástavbě, ulice Kovářova 39. V objektu sídlila 19 let nadnárodní společnost EMI Music/Warner Music,  dále divize Českého rozhlasu a Bontonland.

Kancelářské a skladové prostory je možné pronajmout jako celek, tzn. 2 patra kancelářských prostor a 3 patra distribučního skladu. Nebo je možno prostor rozdělit na dvě varianty:

Možnost oddělení skladů na dvě části je možné, jelikož budova je umístěna ve svahu a tudíž je možné využívat dvě patra skladů samostatně. Patra skladů jsou propojeny nákladním výtahem.

Služby jsou odhadnuty na 1 EUR/m2 a 1 EUR/m2 elektřina. V objektu realizováno nově rychlooběhové vytápění, které má nižší spotřebu.

Bezproblémové parkování před domem či v okolí domu, případně je možné si pronajmout 2-4 parkovací místa pro byty, nebo pro kanceláře v uzavřeném dvoře.

Více informací: www.kovarova39.cz

Kovářova 39, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Kanceláře po rekonstrukci vybavené nábytkem, propojení s distribučním skladem, dispozice na míru Bezproblémový parking , metro B Stodůlky 4 min pěšky, britská čtvrť, blízkost nájezdu na D5, Zličín Ikea 5 min autem Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 90 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Přízemí 60 m² IHNED 8.00-9.00 EUR / m² / měsíc
1. patro 227 m² IHNED 8.00-9.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.