Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájem kanceláří v Kateřinské Business Centru

Kateřinská 40 je moderní kancelářská budova se skvělým umístěním na Praze 2, která byla dlouhodobě pronajímána světově známé poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Budova byla postavena podle návrhu architekta Jana Kasla ve standardu A třídy, což garantuje nájemníkům velmi vysokou úroveň služeb při udržení rozumné cenové hladiny.

Skvělá dostupnost a dostatek parkovacích míst

Hlavními výhodami této budovy jsou především její skvělá dostupnost, dostatek podzemních parkovacích míst za rozumné ceny a především bohatá občanská vybavenost v okolí.

Není nad krásný výhled z teras Kateřinské

Kateřinská 40 má velmi příjemnou atmosféru, kterou jen podtrhuje dobrá viditelnost z budovy a dostatek denního světla. Nejvyšší dvě patra mají také exkluzivní přístup na terasy, které nabízejí krásné výhledy na pražské centrum.

Blízko I. P. Pavlova a blízké napojení na D1

Kateřinská 40 je situována přesně na náměstí I. P. Pavlova, pod kterým je stanice metra I. P. Pavlova (Trasa C) a zastavují na něm tramvaje číslo 4, 6, 10, 11, 16 a 22. Pro řidiče je jistě příjemné, že kousek od budovy je napojení na dálnici D1 a na Wilsonovu třídu. Velkou výhodou této lokace je také dostupnost veškeré občasné vybavenosti. Na náměstí I. P. Pavlova a v blízkých ulicích je spousta velmi kvalitních restaurací, množství kaváren a obchodů, což zaručuje zaměstnancům kanceláří skvělou možnost relaxace během pracovní přestávky.

Kateřinská 40, Praha 2 (Mapa) Není k dispozici
Výborná dostupnost Kancelářské prostory s výborným denním světlem Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 232 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.