Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Havlíčkova Plaza je moderní kancelářská a maloobchodní budova, která vznikla kompletní rekonstrukcí historického domu, která probíhala v letech 2009 – 2010. Původní budova byla postavena v roce 1838, a i po rekonstrukci si Havlíčkova Plaza zachovala historický vzhled a kouzlo. V Havlíčkově Plaze, jak název budovy napovídá, žil spisovatel, novinář a básník Karel Havlíček Borovský, a setkávala se tu elita tehdejšího kulturního života.

Budova je rozdělena na velmi vkusně a citlivě zrekonstruovanou původní část budovy a na moderní část, která byla přistavena a přirozeně navazuje na původní část. V rekonstruované části je mnoho historických prvků, jako jsou dřevěné historické dveře i okna. Nová část je navržena jako typické kancelářské a obchodní prostory. Celkem je v budově 2 297 m2 prvotřídních kanceláří A třídy, které jsou klimatizovány a vybaveny moderními technologiemi.

Hlavním pozitivem je lokace objektu v centru Prahy nedaleko Náměstí Republiky s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností autem, tramvají i vlakem. Ve vedlejší ulici je několik hotelů nejvyšší třídy a spousta velmi kvalitních restaurací a kaváren. Nájemníci Havlíčkovy Plazy mají možnost si pronajmout jedno z deseti míst v podzemním parkovišti, nebo si pronajmout parkovací místo v okolních obchodních domech.

Havlíčkova 1029/3, Praha 1 (Mapa) K dispozici za 4 měsíce
Výborná poloha v centru Prahy Parkovací stání v podzemní garáži Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 569 m²
Odeslat PDF na e-mail

Maloobchodní prostory

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Havlíčkova Plaza Přízemí 1315 m² za 4 měsíce 23.35 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.