Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Reprezentační budova Galleries Louvre na Praze 5

Projekt je situován v dynamicky se rozvíjející části Prahy 5 v těsné blízkosti Radlické ulice a v docházkové vzdálenosti od stanice metra Radlická (trasa B). Lokalita Prahy 5 zajišťuje výbornou dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. Ideální je především kombinace jednoduchého přístupu k centru města Prahy prostřednictvím MHD, ale i vynikající dostupnost automobilem na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk a napojení na dálniční okruh Prahy. Letiště je vzdáleno 15 minut autobusem.

Vysoký standard a efektivní využití kancelářských prostor

Administrativní budova Louvre nabízí 4 500 m2 kancelářských ploch nejvyššího standardu. Jeho tvar připomínající písmeno "L" je příjemným rozetnutím šedi současné architektury, která je velmi často limitována maximální výtěžností prostor do prostých obdélníků. Louvre je určen především nájemcům, kteří hledají sídlo s dostatečnou možností vlastní prezentace při zachování vysoké efektivity využití prostor.

Kutvirtova 339/5, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Snadná dostupnost MHD: stanice metra Radlická (trasa B), 5 min do centra Přímý nájezd na Pražský okruh a dálnici D5, nedaleko letiště Energetická náročnost C
Minimální velikost kanceláří / 270 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.