Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

ENTERPRISE OFFICE CENTER je pokračováním úspěšného developmentu obchodní čtvrti na Praze 4 – Pankrác společností Erste Group Immorent. Budova je situovaná mezi kancelářskou budovou GEMINI a magistrálou, od které je oddělena protihlukovou stěnou.

ENTERPRISE nabízí na 12 nadzemních podlažích 29 069 m2 kancelářské plochy třídy A a 2 622 m2 ploch určených pro služby nájemníkům, jako je například recepce, kantýna, kavárna nebo obchody.

ENTERPRISE je odpovědí na poptávku po kvalitních a efektivních kancelářích, které zároveň kladou důraz na úsporu energií, příjemné pracovní prostředí a berou ohled na okolní životní prostředí. Budova je certifikována prestižním certifikátem BREEAM EXCELLENT. Celkové úspory nákladů na energie dosahují až 25 %. Enteprise nabízí perfektní pracovní prostředí a díky nejmodernějším technologiím zaručí kvalitní vnitřní klima a zvýší tím produktivitu vašich zaměstnanců.

Lokalita

Lokalita Prahy 4 – Pankrác je nejvyhledávanější kancelářská adresa v rámci celé Prahy. Velkou výhodou je kombinace perfektní dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. Mnoho tuzemských a mezinárodních korporací si proto vybralo Prahu 4 – Pankrác za své sídlo.

Zpět na výsledky vyhledávání

Enterprise Office Center

Budova je obsazena

Pikrtova 1a, Praha 4 (Mapa) Není k dispozici
Viditelnost budovy z magistrály Praha – Brno Velice žádaná lokalita Prahy 4 s výbornou dostupností, službami a obchodním centrem Arkády Pankrác Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 407 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.