Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Budova Element Office Centre se vyznačuje zajímavým designem – tvoří ji rondel obklopený křídly z obou stran. Výsledkem je působivé a efektivní rozložení ploch.

Při reprezentativním vstupu se nachází příjemná prostorná lobby s recepcí, z níž vedou výtahy a schodiště.

Budova je velmi dobře viditelná z rychlostní silnice R5 (Rozvadovská spojka), která přímo navazuje na dálnici D5. Středním a velkým firmám se nabízí jedinečná možnost k zviditelnění se a na to navazující možnost vybudování firemní identity související s prostředím a budovou, jež obývají. Tato kancelářská budova byla v roce 2001 postavena švédskou stavební firmou Skanska pro společnost BASF, německého giganta podnikajícího v chemickém odvětví.

Na první pohled je budova velmi dobře udržována a nachází se ve výtečném stavu. Budova se nalézá v udržované zeleni poskytující zaměstnancům příjemné a klidné místo jak pro práci, tak i odpočinek.

Element Office Centre se nachází v moderní obchodní lokalitě Prahy 5, která je také známá jako administrativní centrum Butovice – Stodůlky. Díky svému umístění hned vedle rychlostní silnice R5 je budova velmi dobře dostupná automobilem a zajišťuje přímý přístup na Pražský okruh, dálnici D5 a letiště, které je od projektu vzdálenou pouhých 10 minut jízdy. Nejbližšími stanicemi metra jsou Nové Butovice a Hůrka, jež jsou vzdáleny pouhé dvě zastávky autobusem. Budova nabízí dostatečné množství parkovacích míst a skladových prostor.

Šafránkova 3, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Výborná automobilová dostupnost na dálnici D5, Pražský okruh a na letiště Reprezentativní vstup a příjemné lobby Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 60 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2. patro 145 m² IHNED 10.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.