Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Reprezentativní kanceláře v Element Office Centre

Budova Element Office Centre se vyznačuje zajímavým designem – tvoří ji rondel obklopený křídly z obou stran. Výsledkem je působivé a efektivní rozložení ploch.

Prostorná lobby s recepcí

Při reprezentativním vstupu se nachází příjemná prostorná lobby s recepcí, z níž vedou výtahy a schodiště.

Dobrá viditelnost z Rozvadovské spojky

Budova je velmi dobře viditelná z rychlostní silnice R5 (Rozvadovská spojka), která přímo navazuje na dálnici D5. Středním a velkým firmám se nabízí jedinečná možnost k zviditelnění se a na to navazující možnost vybudování firemní identity související s prostředím a budovou, jež obývají.

Skanska postavila budovu v roce 2001

Tato kancelářská budova byla v roce 2001 postavena švédskou stavební firmou Skanska pro společnost BASF, německého giganta podnikajícího v chemickém odvětví.

Na první pohled je budova velmi dobře udržována a nachází se ve výtečném stavu. Budova se nalézá v udržované zeleni poskytující zaměstnancům příjemné a klidné místo jak pro práci, tak i odpočinek.

V moderní obchodní lokalitě Butovice - Stodůlky

Element Office Centre se nachází v moderní obchodní lokalitě Prahy 5, která je také známá jako administrativní centrum Butovice – Stodůlky. Díky svému umístění hned vedle rychlostní silnice R5 je budova velmi dobře dostupná automobilem a zajišťuje přímý přístup na Pražský okruh, dálnici D5 a letiště, které je od projektu vzdálené pouhých 10 minut jízdy.

V blízkosti metro Nové Butovice a Hůrka

Nejbližšími stanicemi metra jsou Nové Butovice a Hůrka, jež jsou vzdáleny pouhé dvě zastávky autobusem. Budova nabízí dostatečné množství parkovacích míst a skladových prostor.

Další kanceláře na Praze 5

Podívejte se na další kanceláře k pronájmu na Praze 5.

Zpět na výsledky vyhledávání

Element Office Centre

Budova je obsazena

Šafránkova 3, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Výborná automobilová dostupnost na dálnici D5, Pražský okruh a na letiště Reprezentativní vstup a příjemné lobby Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 60 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.