Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

East Building je budova administrativního charakteru. Díky využití moderních technologií poskytuje svým klientům veškerý možný komfort a umožňuje jim plnit všechny pracovní úkoly rychleji a tak získáte více času na rozvoj jejich podnikání. Infrastruktura budovy a zázemí služeb dovoluje instalaci LAN a IT rozvodů v kancelářských prostorách s vynaložením minimálního úsilí, omezení a nákladů.

Budova má celkem sedm nadzemních podlaží a tři podzemní. Ve druhém a třetím podzemním podlaží navzájem propojených komunikační rampou se nachází parkovací plochy. Současně jsou v podzemních podlažích místnosti související s technickým provozem objektu. V prvním nadzemním podlaží se nachází stravovací provoz se zázemím a administrativní prostory související s
provozem objektu. Ostatní nadzemní podlaží tvoří administrativní prostory. Celková výška objektu je dvacet čtyři a půl metrů. Atrium uprostřed budovy je otevřené, není zastřešeno. Ve druhém a šestém podlaží se nachází terasy.

Celý komplex je navržen jako železobetonový montovaný skelet. Obvodový plášť tvoří vyzdívky z
porobetonových tvárnic a prosklené stěny orientované převážně do atria. Střecha objektu je plochá, železobetonová.

East Building těží z výborného přístupu vozidlem ze všech stran. Na dálnici D1 vedoucí do Brna, Bratislavy a Vídně, nebo na Jižní spojku či magistrálu je to od budovy pár minut jízdy.

Stanice metra Budějovická (trasa C) je 5 minut chůze od budovy. Metrem do centra města je to cca 10 minut (4 zastávky). 

Antala Staška 510/38, Praha 4 (Mapa) K dispozici IHNED
Výborné spojení na dálnici D1 a Pražský okruh Díky využití moderních technologií poskytuje svým klientům veškerý možný komfort a umožňuje jim plnit všechny pracovní úkoly rychleji Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 411 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
recepce B 4. patro 271 m² IHNED 13.75 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.