Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Administrativní budova CUBE na Evropské

Známá administrativní budova CUBE nacházející se na Evropské ulici v lokalitě Prahy 6 v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka. Původní stavba pochází z roku 1977, kdy zde sídlila společnost Koospol. Po roce 1989 se Cube stal sídlel mezinárodních firem, především T-mobilu a Citibanky.

7 pater užitné plochy, 20 000 m2 a 400 parkovacích míst

V roce 2010 byla budova kompletně zrekonstruována. Objekt nabízí 7 pater užitné plochy o velikosti více než 20.000 m2. Nemovitost má k dispozici přibližně 400 parkovacích míst, jež jsou k dispozici bud´v podzemní garáži, či na venkovní ploše, dále se zde nachází pobočka fitness BBC, veřejná jídelna a další služby. Při vstupu do budovy se nalézá prostorné atrium s recepcí a výtahy. Kancelářské prostory jsou flexibilně dělitelné dle požadavku nájemců. Z většiny je krásný výhled do okolí, taktéž na koupaliště Džbán a přírodní rezervaci Divoká Šárka.

24hodinová ostraha a kamerový systém

V budově je zajištěna vysoká úroveň služeb a technického zázemí. Je zabezpečen 24hodinový přístup do budovy, funguje zde 24hodinová ostraha a kamerový systém. V prostorech jsou podhledy s zabudovaným osvětlením, vnitřní svislé žaluzie, klimatizace, datové rozvody ve zdech nebo okolo oken, možnost připojení k optickým kabelům a k záložnímu zdroji.

Výborná dopravní dostupnost do kanceláří

Poloha objektu je dopravně výhodná, nebot´se nachází na jedné z hlavních pražských tepen ulici Evropská, jež spojuje letiště s centrem města. Stanice metra Veleslavín (+ 1 stanice tram do Cube ), Dobré je také napojení na rychlostní silnici E7 a městský okruh.

Evropská 178, Praha 6 (Mapa) K dispozici IHNED
Plně vybavené kanceláře vč. IT a nábytku až do plochy 600 m2 k pronajmutí či do podnájmu Výborná dostupnost autem i veřejnou dopravou Energetická náročnost D
Minimální velikost kanceláří / 120 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Přízemí 150 m² IHNED 12.00 EUR / m² / měsíc
Přízemí 120 m² IHNED 12.00 EUR / m² / měsíc
1. patro 520 m² IHNED 12.00 EUR / m² / měsíc
6. patro 269 m² REZERVOVÁNO 12.00 EUR / m² / měsíc
6. patro 250 m² IHNED 12.00 EUR / m² / měsíc
7. patro 700 m² za 10 měsíců 12.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.