Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronajměte si kancelář v Corso Karlín II A

Industriální prvky a moderní technologie

Projekt je dalším dílem architekta Ricardo Bofilla, který se již podílel na vzniku projektů Palác Karlín Corso Karlín. V polovině roku 2008 byla dokončena budova, která představuje cca 13 000 m2 kancelářských a maloobchodních ploch. Kancelářské prostory je možno použít jako otevřené kanceláře, tzv. „open space“, nebo je možno prostor rozdělit na jednotlivé kanceláře podle přání nájemníka. Instalace optických kabelů dovoluje dostatečné množství telefonních linek vysoké kvality.

Lokalita

Projekt je situován v rozvíjející se části Prahy 8 v Křižíkově ulici. Lokalita zaručuje výbornou dopravní dostupnost prostředky městské hromadné dopravy, tramvajové zastávky a stanice metra Křižíkova (trasa B) se nachází v těsné blízkosti objektu. Přilehlá Pobřežní ulice umožňuje rovněž snadný přístup na Severojižní magistráluKarlín je oblast s velmi dobrou infrastrukturou zajišťující veškeré potřeby nájemníků od hotelového ubytování, bankovních institucí, nákupů až po rozmanitá restaurační zařízení.

Křižíkova 34, Praha 8 (Mapa) Není k dispozici
Moderní administrativní projekt s výbornou dostupností do centra Stanice metra Křižíkova (trasa B) v docházkové vzdálenosti Energetická náročnost C
Minimální velikost kanceláří / 250 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.