Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

V budově City Green Court se prolíná moderní architektura s k životnímu prostředí šetrným přístupem developera, kterým je společnost Skanska.

Tento projekt je první v České republice, který obdržel certifikát LEED Platinum pro kancelářské budovy. Moderní kancelářské prostory stavěné v duchu udržitelného rozvoje zohledňují jak dopady na životní prostředí, tak pohodlí jejích uživatelů. Ve středu osmiposchoďové budovy se nachází do nebe se zdvíhající atrium. Mezi hlavní nájemce patří PwC, GlaxoSmithKline a Skanska.

Společnost PwC nabízí v prvním, šestém a sedmém patře budovy přibližně 5,023 m2 vysoce funkčních kancelářských prostor k podpronájmu na dobu do konce roku 2015. Kancelářské prostory jsou, spolu se zasedacími místnostmi, kuchyněmi a odpočinkovými zónami s dřevěnými podlahami, kompletně nově vybavené podle nejvyšších standardů.

Na požádání je možné dodat elektrické kabely a zcela nový nábytek. Díky výbornému a funkčnímu rozložení je tak prostor designován jako pohodlné pracovní místo nabízející až 100 jednotek.

City Green Court je strategicky umístěn na Pankráci, která je jednou z nejúspěšnějších pražských obchodních lokalit. V bezprostřední vzdálenosti se nachází obchodní centrum Arkády Pankrác a další služby. Budova je výborně dostupná nejen metrem, ale i automobilem, protože je situována u stanice metra Pankrác (trasa C) a dálnice D1.

Hvězdova 1734/2c, Praha 4 (Mapa) K dispozici IHNED
Certifikace LEED Platinum Zavedená obchodní lokalita Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 2,189 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
City Green Court Přízemí 244 m² IHNED 16.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.