Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Nová administrativní budova, nesoucí označení DELTA, je situována v jihovýchodní části BB Centra, v lokalitě ohraničené ulicemi Vyskočilova a Václava Sedláčka. Oba objekty (DELTA I a DELTA II), z nichž každý bude mít svoji vlastní recepci, nabízejí celkem 41 400 m2 pronajímatelných ploch.

Na osmi nadzemních podlažích nabídne až 35 000 m2 kancelářských ploch, 3 000 m2 obchodních prostor v přízemí a 794 parkovacích stání v pěti podzemních podlažích. Jedná se o dva objekty spojené parterem, které mohou být na každém kancelářském podlaží propojeny spojovací lávkou, takže nájemce může získat až 4 530 m2 na jednom patře. Budova získala prestižní mezinárodní certifikát pro zelené budovy BREEAM.

Výborná dopravní dosažitelnost budovy Delta automobilem je dána jejím umístěním v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Přímo před budovou se nachází zastávky MHD a dvou linkových spojů propojují budovu se stanicí metra Budějovická (trasa C).

V bezprostředním dosahu se zároveň nachází široké spektrum služeb pro obchodní účely, které tak zaměstnancům zajišťují vysoký komfort.

Vyskočilova 1561/4, Praha 4 (Mapa) Není k dispozici
Nejnovější moderní budova v BB Centru Úžasná viditelnost budovy z D1 Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 500 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.