Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Avenir Business Park

Projekt Avenir Business Park se nachází v městské části Praha 5 – Nové Butovice, která je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících lokalit v Praze. Velkou předností této lokality je vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou, stanice metra Nové Butovice (trasa „B“) je situována v těsné blízkosti od projektu, stejně tak jako několik autobusových zastávek. Přímé napojení automobilem na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk, napojení na dálniční okruh Prahy a snadný přístup na mezinárodní letiště Václava Havla jsou dalšími atributy, které zaručují úspěšnost této lokality.

Veškeré služby pro uživatele objektu jsou zajištěny v Galerii Nové Butovice, která se nachází naproti tomuto administrativnímu komplexu.

Budova E

Celková koncepce budovy navazuje na všechny klady předchozích fází a zaručuje svým uživatelům maximální flexibilitu dispozičního uspořádání a efektivitu moderních kancelářských prostor, odpovídající nejvyšším mezinárodním standardům. Budova E nabízí cca 5.700 m2 moderních kancelářských prostor, obchodní prostory v přízemí budovy, dostatek podzemních parkovacích stání a skladové prostory v suterénu. Velký důraz byl kladen na vytvoření odpočinkové zóny zeleného parku, která zpříjemňuje pracovní atmosféru.

Radlická 751/113e, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Snadná dostupnost autem i veřejnou dopravou V blízkosti budovy se nachází nákupní centrum Galerie Butovice Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 260 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Budova E Přízemí 263 m² IHNED 13.45-14.50 EUR / m² / měsíc
Budova E Přízemí 534 m² IHNED 13.45-14.50 EUR / m² / měsíc
Budova E 2. patro 839 m² IHNED 13.45-14.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.