Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Kanceláře v nejdynamičtěji se rozvíjející lokalitě Prahy

Projekt Avenir Business Park se nachází v městské části Praha 5 – Nové Butovice, která je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících lokalit v Praze.

Vynikající dostupnost MHD

Velkou předností této lokality je vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou, stanice metra Nové Butovice (trasa B) je situována v těsné blízkosti od projektu, stejně tak jako několik autobusových zastávek.

Výhodné přímé napojení automobilem

Přímé napojení automobilem na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk, napojení na dálniční okruh Prahy a snadný přístup na Letiště Václava Havla jsou dalšími atributy, které zaručují úspěšnost této lokality.

V těsné blízkosti obchodního centra s veškerými službami

Veškeré služby pro uživatele objektu jsou zajištěny v Galerii Nové Butovice, která se nachází naproti tomuto administrativnímu komplexu.

Flexibilní prostor odpovídající mezinárodním standardům

Celková koncepce budovy navazuje na všechny klady předchozích fází a zaručuje svým uživatelům maximální flexibilitu dispozičního uspořádání a efektivitu moderních kancelářských prostor odpovídající nejvyšším mezinárodním standardům.

Využijte také obchodní prostory a sklady v Budově E

Budova E nabízí cca 5 700 m2 moderních kancelářských prostor, obchodní prostory v přízemí budovy, dostatek podzemních parkovacích stání a skladové prostory v suterénu. Velký důraz byl kladen na vytvoření odpočinkové zóny zeleného parku, která zpříjemňuje pracovní atmosféru.

Nezaujal vás Avenir Business Park / building E? Podívejte se na naší další nabídku pronájmu kanceláří v ulici Radlická na Praze 5.

 

Radlická 751/113e, Praha 5 (Mapa) K dispozici IHNED
Snadná dostupnost autem i veřejnou dopravou V blízkosti budovy se nachází nákupní centrum Galerie Butovice Energetická náročnost A
Minimální velikost kanceláří / 260 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Budova E 2. patro 817 m² IHNED 13.49 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.