Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Amazon Court je třetí budovou komplexu River City Prague, která byla postavena v roce 2009 a následovala tak Danube House (2003) a Nile House (2005). Všechny tři sesterské budovy byly ověnčeny cenami z celostátních soutěží.

Amazon Court těží jak ze společné podzemní silnice a garáží, tak z venkovní travnaté plochy se zelenými pěšími zónami.

Podobně jako ostatní budovy i Amazon Court vyniká svou jedinečnou architekturou spojenou s maximální šetrností k životnímu prostředí. Budova využívá speciálního systému „vytěsňovacího“ přetlakového větrání, který do prostor přivádí 100% čistý vzduch a pracuje s nadprůměrnou frekvencí tří až čtyř výměn vzduchu za hodinu, což zajišťuje svěží a příjemné pracovní prostředí. Současně jsou v budově zcela otevíratelná okna.

River City Prague nabízí široké spektrum služeb včetně tří restaurací, kavárny a fresh baru, pošty, bankomatu, trafiky, květinářství, posilovny, fyzioterapie, masáží, atd. Umístění budovy Amazon Court podél Rohanského nábřeží garantuje výbornou automobilovou dostupnost. Od River City vede pěší most spojující budovu s pražskou čtvrtí Karlín, kde se nachází dvě stanice metra (Florenc a Křižíkova – trasy B a C) a tramvajové zastávky v ulici Sokolovská.

Karolinská 4, Praha 8 (Mapa) Není k dispozici
 Systém s úsporou energií šetrný k životnímu prostředí Architekty oceněný design a architektura Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 320 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.