Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájem kanceláří v AFI Vokovice

Primárně administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti, který tvoří dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích na společné podzemní podnoži s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 15 tisíc metrů čtverečních, nabídne také maloobchodní jednotky, skladové plochy a prostory určené pro gastroprovoz.

Energeticky úsporné budovy

Konec plýtvání energiemi. Budovy jsou navrženy jako energeticky úsporné a směřují k získání certifikátu LEED Platinum. Navzájem spolu vizuálně komunikují, přičemž vycházejí ze stejného tvarového řešení i totožných materiálů. Zároveň se i dobře doplňují, protože fasáda vyšší budovy B svými užšími meziokenními pilíři podporuje vertikalitu nároží a kontrastuje s klidnější hmotou zadní budovy A.

Plnohodnotná pracovní místa po celém obvodu budovy

Plynulá křivka fasády umožňuje umístění plnohodnotných pracovních míst po celém svém obvodu. Kromě toho je v AFI Vokovice myšleno i na cyklisty. Nájemci budou mít k dispozici kolárnu se zázemím a sprchami.

Ideální kanceláře pro náročné nájemce

Ideální řešení pro náročné nájemce. AFI Vokovice nabízí vysoce variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou a především v atraktivní lokalitě na dosah centra města i mezinárodního letiště.

Skvělá dopravní dostupnost

Lokalita na hranici Vokovic a Veleslavína je zárukou kompletní občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou.

Evropská 115, Praha 6 (Mapa) K dispozici Q2 2020
Sofistikované systémy budov zaměřené na efektivní využívání energií Zelené střechy a kvalitní zeleň a terénní úpravy kolem projektu Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 250 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Building A 1. patro 1836 m² Q2 2020 15.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.