Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Pronájměte si kanceláře v AB Centrum v Olomouci

ABcentrum je plně prosklená, osmi podlažní  budova, s 24/7 hodinovým provozem. Budova  ABcentrum je z hlediska komunikačního napojení velice dobře situovaná. Najdete ji na adrese tř. Kosmonautů 989/8 v Olomouci.

Parkoviště před AB Centrem

Parkoviště pro osobní automobily se nachází přímo před budovou. Zastávka MHD v.č. tramvaje se nachází ve vzdálenosti 100m od budovy a hlavní nádraží ČD cca 500m od budovy.

Po kompletní rekonstrukci elektrické sítě

V budově jsou 3 moderní výtahy, automatická telefonní ústředna, sociální zařízení s teplou a studenou vodou atd. Budova má provedenou kompletní rekonstrukci elektrické sítě 230V a  výměnu všech oken, vlastní bezbariérový přístup a  výtah umožňující přístup osob se sníženou schopnosti pohybu a orientace do všech podlaží, čímž splňuje podmínky vyhlášky Ministerstva pro místní rozvoj č. 369/2001 Sb.

Kanceláře od 17,5 m2

V ABcentru  nabízíme k pronájmu kancelářské moduly o  podlahové ploše od 17,5 m2. Mimoto 5-té podlaží nabízí mimořádně rozlehlý 1150 m2 klimatizovaný prostor, s přístupem na  magnetické karty a připojením na optický kabel. Pojme až 250 lidí. Nabízí flexibilní  uspořádání těchto prostor s možností rozdělení na dva naprosto samostatné prostory po  cca 600m2.

Nájemné za kanceláře v Olomouci

V ceně nájemného jsou poplatky za: vodné-stočné, otop, likvidace odpadů – včetně recyklování, užívání všech společných ploch, služby podatelny, služby recepce a čistý nájem. Cena nezahrnuje spotřebu elektrické energie (přeúčtování dle samostatného měření). Základní cena za je 250,- Kč / m2 + DPH / měsíc. Dále k pronájmu nabízíme  parkování  před budovou za 500,-Kč + DPH/měsíc.
tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc (Mapa) K dispozici IHNED
Parking před budovou, výborná dostupnost Klimatizace, optický kabel Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 17 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5. patro 1000 m² IHNED 9.65 EUR / m² / měsíc
5. patro 250 m² IHNED 9.65 EUR / m² / měsíc
5. patro 17 m² IHNED 9.65 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.