Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájměte si kanceláře v AB Centru v Olomouci

AB Centrum je plně prosklená osmipodlažní budova s 24/7 provozem. Budova je z hlediska komunikačního napojení velice dobře situovaná. Najdete ji na adrese tř. Kosmonautů 989/8 v Olomouci.

Parkoviště před AB Centrem

Parkoviště pro osobní automobily se nachází přímo před budovou. Zastávka MHD včetně tramvaje se nachází ve vzdálenosti 100 m od budovy a hlavní nádraží ČD cca 500 m od budovy.

Po kompletní rekonstrukci elektrické sítě

V budově jsou 3 moderní výtahy, automatická telefonní ústředna, sociální zařízení s teplou a studenou vodou atd. Budova má provedenou kompletní rekonstrukci elektrické sítě 230V a výměnu všech oken. Vlastní bezbariérový přístup a výtah umožňující přístup osob se sníženou schopností pohybu a orientace do všech podlaží, čímž splňuje podmínky vyhlášky Ministerstva pro místní rozvoj č. 369/2001 Sb.

Kanceláře od 17,5 m2

V AB Centru nabízíme k pronájmu kancelářské moduly o podlahové ploše od 17,5 m2. Mimo to 5. podlaží nabízí mimořádně rozlehlý 1150 m2 klimatizovaný prostor s přístupem na magnetické karty a připojením na optický kabel. Pojme až 250 lidí. Nabízí flexibilní uspořádání těchto prostor s možností rozdělení na dva naprosto samostatné prostory po cca 600 m2.

Nájemné za kanceláře v Olomouci

V ceně nájemného jsou poplatky za vodné a stočné, otop, likvidace odpadů včetně recyklování, užívání všech společných ploch, služby podatelny, služby recepce a čistý nájem. Cena nezahrnuje spotřebu elektrické energie (přeúčtování dle samostatného měření). Základní cena za je 250,- Kč/m2 + DPH měsíčně. Dále k pronájmu nabízíme parkování před budovou za 500 Kč + DPH měsíčně.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc (Mapa) K dispozici IHNED
Parking před budovou, výborná dostupnost Klimatizace, optický kabel Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 250 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5. patro 1000 m² IHNED 9.68 EUR / m² / měsíc
5. patro 250 m² IHNED 9.68 EUR / m² / měsíc
5. patro 17 m² IHNED 9.68 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.