Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Nejširší nabídka skladů a kanceláří na trhu

Nikdo nezná realitní trh tak jako CBRE.
Najít tu správnou kancelář nebo skladové prostory je s námi hračka.
Stačí si vybrat.

Vyberte si prostor
dle svých představ

 • 1 300 kanceláří
 • 811 skladů
 • 380 profesionálů
 • 6 759 zákazníků

Zajímavé kanceláře

Zajímavé sklady

Nejnovější články

 • 17. 8. 2018

  Brno nabízí 50 200 metrů čtverečních volných kanceláří

  Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Brně, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

  Více
 • 15. 8. 2018

  Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

  Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

  Více
 • 7. 8. 2018

  Office Agency ve druhém kvartálu 2018 obhájilo své prvenství na trhu

  Tým Office Agency má za sebou další velmi úspěšné období. Ve druhém kvartálu roku 2018 jsme zajistili pronájem 46 800 m2 kancelářské plochy a obhájili tak první příčku s podílem na trhu 46 procent. Velký podíl na tomto výsledku má dokončená transakce se společností Siemens, jež svou rozlohou téměř 24 000 m2 patří mezi jednu z nejvýznamnějších transakcí, kterou CBRE v České republice zprostředkovala.

  Více