Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Najděte ty pravé kanceláře nebo sklady pro vaši firmu

Náš zkušený tým vám pomůže vyjednat pronájem komerčních prostor s výhodnými podmínkami a navíc vyřešit i projektové a technické záležitosti.

 • 1 340 kanceláří
 • 803 skladů
 • 380 profesionálů
 • 6 759 zákazníků

Zajímavé kanceláře k pronájmu

Zajímavé sklady k pronájmu a na prodej

Nejnovější články

 • 8. 11. 2018

  Hledáte nové kanceláře? Nechte si poradit odbornými konzultanty v oblasti realit

  Kanceláře lze hledat pohodlně s mobilem v ruce třeba při posezení u stolku v kavárně. Obvyklým způsobem je prozkoumání realitních portálů, popř. také webů realitních kanceláří. Jak se ale v množství nabídek zorientovat? Nejjednodušší způsob je obrátit se na specializované realitní společnosti, které se zabývají jen segmentem kancelářských nemovitostí a v návaznosti na to nabízejí velmi kvalitní poradenství, včetně aktuálních informací o kancelářském trhu. Lze buď kontaktovat přímo specializované realitní poradce, či vyhledat zprostředkovatele, který vám vhodného poradce doporučí.

  Více
 • 1. 11. 2018

  Ve třetím kvartálu Office Agency potvrdilo pozici jedničky na trhu

  Okurková sezóna tým Office Agency ve třetím kvartálu rozhodně netrápila. Týmu se podařilo udržet si první příčku s podílem na trhu 39 %. Celkem 21 klientů se může těšit z nových kancelářských prostor a 25 klientů se buď rozhodlo expandovat nebo ve spolupráci s námi přejednali podmínky svých stávajících nájemních smluv. Velmi nás těší, že našim klientům můžeme být partnerem a pomoci jim v hledání těch správných prostor pro jejich firmy.

  Více
 • 29. 10. 2018

  Praha se rozrostla o tři nové kancelářské projekty

  Ve třetím čtvrtletí letošního roku byly v Praze dokončeny tři nové kancelářské projekty o celkové rozloze 38 200 m2. Nové nájemce přivítají budovy Palmovka Open Park, AFI Vokovice nebo nové sídlo firmy Eurovia. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

  Více