Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Najděte ty pravé kanceláře nebo sklady pro vaši firmu

Náš zkušený tým vám pomůže vyjednat pronájem komerčních prostor s výhodnými podmínkami a navíc vyřešit i projektové a technické záležitosti.

 • 1 320 kanceláří
 • 873 skladů
 • 380 profesionálů
 • 6 759 zákazníků

Zajímavé kanceláře k pronájmu

Zajímavé sklady k pronájmu a na prodej

Nejnovější články

 • 15. 11. 2019

  První hala v Panattoni Parku Cheb South patří mezi nejvýznamnější investice Real Digital

  Stavitel průmyslových zón Panattoni buduje v areálu bývalých chebských strojíren distribuční centrum pro společnost Real Digital. Německý internetový obchod potvrdil, že jde o jednu z jeho nejvýznamnějších investic. První projekt v novém Panattoni Parku Cheb South reprezentuje v rámci českého trhu největší nájemní transakci 2. čtvrtletí. Budova o rozloze 27 000 m2 bude vynikat různými technologiemi. Výstavba v těchto dnech dospěla do fáze dokončování hrubé stavby.

  Více
 • 30. 10. 2019

  Booking.com otevírá nové kanceláře v pražské ulici Na Příkopě

  Česká kancelář Booking.com se přesunula na novou adresu Na Příkopě 14, ze které bude obsluhovat český a slovenský trh. Důvodem odchodu z původního místa v budově Havlíčkova Plaza je jednak expanze společnosti, ale také touha po designově hezčích kancelářích. Ty nové mají plochu zhruba šest set metrů čtverečních a pracovat v nich může až 40 zaměstnanců.

  Více
 • 17. 10. 2019

  Startuje CBRE Art of Space Awards, nová a ojedinělá soutěž v ČR v oblasti komerčních nemovitostí

  CBRE Art of Space Awards je nová prestižní soutěž, která hodnotí nejlepší kancelářské, retailové a industriální projekty a volně navazuje na pět úspěšných ročníků CBRE Zasedačka roku. Předsedkyní poroty je opět Eva Jiřičná (AI-DESIGN) a dalšími porotci jsou Alexandra Tomášková (Skanska), Anna Szwed (Saint-Gobain Ecophon), Richard Curran (CBRE), Pavel Sovička (Panattoni), Jan Musil (LIKO-S), Josef Danda (Nespresso), Tomáš Jindříšek (Dark Side) a Pavel Maurer (Grand Restaurant).

  Více